Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Tokat Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Tokat Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Tokat Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Tokat Maliye Misafirhanesi hakkında, Tokat Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Tokat ili merkezinde yer alan Tokat Maliye Misafirhanesi yada diğer adıyla Tokat Defterdarlık Misafirhanesi toplamda 3 oda ve 8 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Tokat’ta konaklamak isteyenler için, hem iş seyahatlerinizde, hem tatil planlarınızda veya geçici konaklamalarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Tokat şehrinde oldukça az misafirhane olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Tokat Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Tokat Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0356 214 42 10 Dahili: 504 ve 505 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tokat Maliye Misafirhanesi Adresi

Tokat Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Tokat Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Soğukpınar Mahallesi, Behzat Bulvarı, No:21/a Kat:5 Merkez – Trabzon adresinde yer almaktadır.

Tokat Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTokat Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Tokat Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Tokat Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Tokat Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Memnun kaldım deneyimli calısanlari var
Memnun kaldım bina çok eski ama
Çalışanlar yardımcı oluyor yönlendirmeler güzel
kamu misafirhanesi tadında güzel ve ihtiyacınızı karşılıyor

Tokat Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Tokat Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Tokat Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Tokat Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Tokat Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir