Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Tokat Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Tokat Hekimevi Resimleri

Tokat il merkezinde yer alan ve oldukça popüler bir misafirhane olan Tokat İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Tokat Hekimevi diğer adıylada Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Misafirhanesi olarak hizmet vermektedir.

Tokat Hekimevi 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet sunan oda içerisinde televizyon, buzdolabı, masa, elbise dolabı, banyo, lavabo, balkon gibi bir çok özellik yer almaktadır. Ayrıca lezzetli sabah kahvaltılarıda sunmaktadır.

Tokat Hekimevi Toplamda 2 adet suit oda, 12 adet aile odası, 14 adet iki kişilik oda olmak üzere toplamda 2 oda ve 42 yatak kapasitesine sahip olmaktadır.

Tokat Hekimevi çevre bakımından şehrin tam merkezinde yer almakta olup, çevresinde otel, spor salonu, tıp fakültesi, kargo firması, büfe, kafeterya, öğretmenevi gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Tokat Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Tokat Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Tokat Hekimevi Numarası, Tokat Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Tokat Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Tokat Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Tokat Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Tokat Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0356 214 93 83 

Tokat Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Tokat Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Tokat Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Yeni Mah. Mustafa Satan Cad. 1.Sok. No:2 Tokat

Tokat Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Tokat Hekimevi Konumu  :

Tokat Hekimevi Fiyatları

Oda Tipi

Kamu Tarifesi

Sivil Tarife

Suit Oda

350 TL

400 TL

Double 2 Kişilik Aile Odası

300 TL

350 TL

Tek Kişilik Oda

220 TL

250 TL

2 Kişilik Oda

150 TL

170 TL

Tokat Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Tokat Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Bir sağlık personeli olarak bakanlığımız bünyesinde böyle bir misafirhanenin olması beni mutlu etti. Beklentimin üzerinde bir tesis olmuş. Personel ilgili. Özellikle Üzeyir beye gülen yüzü, ilgisi için ayrıca teşekkür ediyorum. Temizliği yeterliydi.
Tertemiz, yeni açılmış bir misafirhane. Odada ihtiyaç duyulan herşey var. Her odanın küçük bir balkonuda bulunuyor. Fiyatı çok uygun. Kamu personeline çift kişilik oda 140, 2 yataklı oda ise kişi başı 80 lira. Kahvaltı dahil. Peynir, haşlanmış yumurta, zeytin, domates, salatalık.
Depremden dolayı buraya yerlestik.Oldukça temiz ve çalışanlar guleryuzlu,yemekleri güzel,çocuklar için oyun alanı oluşturulmuş.Tokat halkına nazik davranışı ve güleryüzü için ailece teşekkür ediyoruz.hic yabancı hissetmedik kendimizi.
Gayet Temiz bir yer girişte duran beyefendi ilgilenen ve yardımcı olmaya çalışan biriydi şimdiden teşekkürler
Tokat saglık mudurlugunun mısafırhanesıne ılk gidişimdı rezarvasyon yaptırdıgımda gerekli bilgileri verdiler calısanların karsılaması ilgisini begendım oda temiz ve guzeldı kahvaltıda ıyı cok memnun kaldım tekrar gıtıgımde yine tercih edeceğim yer 5 yıldızdan fazlasını hak ediyor

Tokat Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Tokat Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri
Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri Tokat Hekimevi Resimleri

Tokat Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Tokat Misafirhaneleri, Tokat Hekimevi Telefonu, Tokat Hekimevi Ücretleri, Tokat Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın