Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Gümüşhane ili merkezinde bulunan ve Üniversite bünyesinde hizmet sunan Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için Üniversite içerisinde konaklama imkanı sunmaktadır.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine toplamda 4 km uzaklıkta yer almakta olup, her daim ulaşım sağlayacağınız otobüs durakları yer almaktadır. Sosyal Tesis toplamda 28 oda ve 56 yatak kapasitesi bulunmakta olup, 4 adet double yataklı odası bulunmaktadır.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine toplamda 4km veya 10dakikalık yol mesafesinde yer almakta olup, aynı zamanda Trapzon hava alanına ise 1.5 saat mesafede yer almaktadır.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda tesis yanında restoran, kafeterya, market, terzi, kırtasiye gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm tesisler yer almaktadır.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde tüm imkanlar düşünülerek sunulmuş bulunmakta olup, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo gibi tüm ihtiyaçlarınız profesyonelce düşünülerek sunulmuştur.

Gümüşhane Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Gümüşhane Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0456 233 10 56 

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Gümüşhane Üniversitesi Kampüs içi, Gümüşhanevî Kampüsü Bağlarbaşı Mahallesi  Merkez – Gümüşhane

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Sosyal tesisler binasında market, cafe, kırtasiye, terzi, yemekhane, restorant ve misafirhane var. Misafirhanesi temiz ve bakımlı. Kalınca pişman olmuyorsunuz. Tavsiye ederim. Kırtasiye de hemen hemen her işinizi görebiliyorsunuz.
Personel gayet güler yüzlü ve ilgili. Odalar oldukça temiz , iki günlük konaklamam gayet huzurlu bir ortamda geçti. Hizmet veren herkese teşekkür ederim….
Ben pazarlamacıyım hergün otellerde kalıyorum benim için önemli olan odanın temizliği ve geniş olması burası hep artı çok beğendim.Fiyatıda Gümüşhane’nin otel fiyatları nın yarısı.Şiddedle tavsiye ederim..
Çok memnun kaldık. Otel konforunda, odalar oldukça geniş ferahtı. Odalar çarşaflar banyo temizdi. Kahvaltısı da standart kahvaltı.
Fiyat ve imkanlar çok iyi Odalar çok geniş. Çalışanlar anlayışlı Biz memnun kaldık

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Gümüşhane Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın