Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gümüşhane Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Gümüşhane ilinin Merkez ilçesine bağlı Gümüşhane Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Konaklamanın uygun ve güzel çeşitlerinden biri olan öğretmenevleri hem kamu personelleri, hem öğretmeneler hemde sivillerin konaklamasına imkan sağlayan bir yapıda bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan Gümüşhane Öğretmenevi yenilenmiş odaları ve kendine has yapısı sayesinde büyük beğeni toplayan bir öğretmenevi olmaktadır. Gümüşhane Öğretmenevi rezervasyon yaparak rahatlıkla konaklamaya imkan sağlamaktadır.

Gümüşhane Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 32 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; kablosuz internet, televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer, ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Gümüşhane Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, kuaför hizmeti, resepsiyon, dinlenme salonu, kütüphane ve lokal hizmetleri sunulmaktadır.

Gümüşhane Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Gümüşhane Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Gümüşhane ilinin Merkez ilçesine bağlı Gümüşhane Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0456 213 30 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Öğretmenevi Adresi

Gümüşhane ilinin Merkez ilçesine bağlı Gümüşhane Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İnönü Mahallesi, İnönü Caddesi, No:46 Merkez – Gümüşhane adresinde yer almaktadır.

Gümüşhane Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 Yılı Konaklama Fiyatları

Paylaşımlı Oda Kahvaltı Dahil
Öğretmen: 350 TL
Kamu: 450 TL
Sivil: 550 TL

Paylaşımsız Oda Kahvaltı Dahil
Öğretmen: 550 TL
Kamu: 650 TL
Sivil: 750 TL

Gümüşhane Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Gümüşhane Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Gümüşhane Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursMerkezuare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Arkadaşlar 3 ila 4 kasım arasında konaklama yaptım çok güzel ben çok beğendim. Televizyon, fö makinesi, sıcak su herşey tamdı. Resepsiyondaki sabahçı kadın ablam ismini bilmiyorum, gecedeki kardeşim,abim çok iyilerdi Allah razı olsun. Konaklamada direk öğretmenevini tercih edebilirsiniz günlük 370 TL kahvaltı dahil herkese çok teşekkürlerimi iletiyorum 🙏
Binanın eskiliğinden kaynaklı asansör yok ama odalar yeni gibi duruyor ve temiz. giriş kapısının yanlarında park yeri var o yönden çok iyi. sabah açık büfe kahvaltı var hatta kütüphanesi bile vardı. Kapıda bizi karşılayan kişi de çok iyi davrandı telefon ile aradığımız zaman açtılar. Fiyatı diğer öğretmen evlerinden çok az pahalı ama hak ediyor
İlgilerinden dolayı Beyza hnm çok teşekkür ederiz böyle insanlarla karşılanmak çok güzel Gümüşhane atın kalplikerin yeri👃👃👃 …
Odalr temiz yatak çarşaf banyo WC temiz.banyalar az küçük ama olsıun paraya göre çokk iyi.savun şampuan havlu terlik buzdolabı fön makinası tv wifi herşey mevcut26 Eylül 2 sivil 240 TL bu fiyata civrda yer yok.adanadan Trabzon’a geçerken uğradık.
Şehire konumu iyi otogara yakın ben çok sevdim.

Gümüşhane Öğretmenevi Telefon Numarası, Gümüşhane Gümüşhane Öğretmenevi Adresi Konumu, Gümüşhane Öğretmenevi Oda Fiyatları, Gümüşhane Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın