Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Samsun ilinin merkez ilçesi Atakum ilçesinde yer alan Ondokuz Mayıs Üniversitesi hem kendi personellerinin hemde kamu personellerinin konaklamasına olanak sağlayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi modern odaları sayesinde huzurlu bir uyku sağlamaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi şehrin gürültüsünen ve trafiğinden uzak hem denizin kenarında hemde doğa ile iç içe konumu sayesinde huzurun doruklarına ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi birbirinden modern şekilde dizayn edilmiş odaları sayesinde beş yıldızlı otel konforunda konaklamanın imkanını sunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi rahatlığı ve konforu bir arada sunarken aynı zamanda bütçe dostu fiyatları ilede uygun bir konaklamanın anahtarını sunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0362 312 19 19 – 3320 (santral-dahili)
(0362) 457 60 46 (direk hat)
0552 855 9319 (GSM)

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Körfez Mahallesi 19. Mayıs Üniversitesi içi Atakum – Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Samsun gezimiz sonrasında bir gece konakladık. Hayatımın en huzurlu uykusunu yaşadım desem yalan olmaz. Öyle güzel havası var ki, balkonları güzel odaları temiz ve büyük, kliması var. Manzaraya karşı kahvaltı yapıyorsunuz vs vs daha ne olsun Teşekkürler OMÜ ✨🌿 …
Üniversite içinde sessiz sakin bir tarafı orman bir tarafı deniz manzaralı olan bir yer. Araba gürültüsü yok tam kafa dinlemek için. Çalışanlar iyi niyetli güler yüzlü kahvaltı açık büfe değil. Fiyatlar uygun
Çok güzel yer ailenizle rahatlıkla kalabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim. Üst katında da restoran var. Yemekleride güzel
Mükemmel bir yer. Sessiz, sakin ve bir o kadar da huzurlu. Şehrin kalabalığından uzakta yeşilliklerin ve ağaçların içerisinde kuş cıvıltılarını dinleyerek uyuyabilirsiniz. Odanın konforu çok iyi, banyosu ferah ve temiz, balkonu geniş ve havadar. Sabah kahvaltı hizmeti vardı ama denemeye fırsatımız olmadı. Hizmet kalitesi yüksek memnun kaldım. Fiyat performans olarak da oldukça iyi. Yolunuz Samsun’a düştüyse ve konaklayabileceğiniz güzel ve konforlu bir yer arıyorsanız burayı tercih edin.
Fakülte içinde odalar temiz balkonu var klima var tavsiye ederim fiyatları uygun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın