Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri
İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri
4.7/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü İstanbul Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, İstanbul Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İstanbul şehrinde Kağıthane ilçesinde bulunan ve Karayolları 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan İstanbul Karayolları Misafirhanesi tek kelime ile Mükemmel olarak tabir edebileceğiniz bir sosyal tesis olmaktadır.

İstanbulun en güzel semtlerinden birinde olan ve hemen hemen her bölgeye rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda yer almasının yanında çevresinde ve yakınlarında mükemmel güzellikleri ve çevreyi barındıran bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul şehrinde hem bu denli uygun fiyatlı bir konuklama imkanı hemde güvenlikli bir alanda konaklamak oldukça güzel bir imkan olarak karşımıza çıkmaktadır. Karayollarının sunduğu bu mükemmel misafirhane deneyimini en tatlı şekilde yaşamak ve ailenizle birlikte yemekhanesinde veya kafeteryasında otururken çocuğunuzun bahçesinde rahatlıkla oynayabileceği bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0212 312 50 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Adresi

İstanbul Karayolları Misafirhanesi ResimleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı İstanbul Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hamidiye Mahallesi, Kaymak Sokağı, Kağıthane – İstanbul adresinde yer almaktadır.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok geniş bir alana sahip. Kafeterya ve restoranı var. Yemekleri çok iyiydi.
Teşekkürler KGM çok nezih ortam ve misafirperverlik için
Kesinlikle mükemmel çocuklarınızla sabahtan akşama vakit geçirebileceğiniz bir mekan yemek fiyatları uygun. Cumartesi ve Pazar günleri lahmacun ve pide için özel gelen ustaları muazzam iş çıkarıyor. Sabah kahvaltıları açık büfe kaliteli temiz. Siz kahvaltınızı yaparken çocuğunuz yakındaki çocuk parkında oynayabiliyor.
5 yıldızlı otel kalitesinde çok güzel bir yer. Yemekler hem temiz hemde çok uygun.

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Resimleri

İstanbul Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Misafirhaneleri, İstanbul Karayolları Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir