Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bursa ilinin merkez ilçesi olan Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kendine has yapısı ile oldukça şaşırtıcı güzellikte bir misafirhane olmaktadır.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi, Bölge Müdürlüğü içerisinde yer almakta olup, tesis içerisinde müdürlük, misafirhane, yemekhane ve orman kafe bulunmaktadır. Oldukça şaşırtıcı derecede güzel bir şekilde dizayn edilmiş içerisi ve aynı zamnda kafesi ilede güzelce vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır. 

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi tatil planlarınızda, eğitim planlarınızda, yol üstü güzergah dinlenmelerinizde tercih edebileceğiniz bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle oldukça tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Bursa Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bursa Orman İşletme Misafirhanesi  Telefonu 0224 211 40 90  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü MisafirhanesiTarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Altınova Mahallesi İstanbul Caddesi 4.Km. No:420/1  16250 Osmangazi / BURSA adresinde yer almaktadır.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Çok güzel bir tesis. Yenilenmiş binalar. Titiz ve nazik personeli ile memnun kaldığumızı ifade etmek isterim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Yeni Yalova Yolunun 4. kilometresinde Özdilek ile karşılıklıdır. İçinde Bölge Müdürlüğü, Fidanlık Müdürlüğü ve Misafirhane ile lojmanlar yer almaktadır.
Çok güzel bir kampüsü var. Yemyeşil.
çok güzeldi fiyatlar oldukça uygundu. memnun kaldık.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Misafirhaneleri, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Bursa Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Bursa Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın