Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kars Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Kars Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kars Polis Evi Kars’ta yer alan bir konaklama tesisi ve aynı zamanda polis teşkilatı tarafından kullanılan bir binadır. Polis Evi, şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Polis Evi’nin odaları oldukça geniş ve ferah olup, konforlu bir konaklama için gereken tüm olanaklara sahiptir. Her oda, rahat yataklar, düz ekran TV, klima ve özel banyo ile donatılmıştır. Ayrıca, odaların tamamı ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Kars Polis Evi, ayrıca konuklarına lezzetli yemekler sunan bir restorana sahiptir. Restoranın menüsü, Türk mutfağından seçkin lezzetler sunmaktadır. Ayrıca, konuklar oteldeki kafede de dinlenip, rahatlayabilmelerine imkan sağlanılmıştır.

Kars Polisevi toplamda 41 oda ve 64 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, Ana hizmet binası ve ek hizmet binası olmak üzere 2 farklı konumda hizmet sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kars Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Kars Polis Evi Fiyatları , Kars Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kars Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kars Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kars Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kars Polis Evi Telefonu Ana Hizmet Binası 0474 502 36 55 – 0552 034 89 36 Ek Hizmet Binası 0 474 212 68 19 – 0 552 034 89 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kars Polis Evi Adresi

Kars Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kars Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Kars Polis Evi Adresi Ana Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No: 13 Merkez/ KARS  Ek Hizmet Binası Ortakapı Mah. Şehit Yusuf Bey Caddesi No: 12/A Merkez/ KARS  adresinde yer almaktadır.

Kars Polis Evi Konumu Nerede

Kars Polis Evi Konaklama Yorumları

“Kars Polis Evi” ni çok beğendik. Kendinizi küçük bir sarayda size ait odada konaklıyormuş gibi hissetmenizi sağlıyor. Kahvaltı yemekler lezzetli. Başta Sorumlu Amirimiz olmak üzere tüm çalışanlar güleryüzlü, yardımsever, ilgili. Konaklama İçin Binanın tarihi yeter de artar👍Odalar sınırlı, böyle olması belki de daha hayırlı☺️ VİP . Biz sevdik . 👍
Restorant ve cafe bölümünü kullandık. Fiyatlar gayet uygun. Tarihi bir Rus binasının kaliteli bir şekilde restore edilerek yapılmış Türkiye’nin en iyi polisevlerinden birisi. Odalarının da gayet güzel olduğunu tahmin ediyorum.
Doğu ekspresiyle Ankaradan Kars’a geldik. Polis evinde üç gece konakladık. Herşey olması gerektiği gibi tertemiz düzenli güzeldi. Banyosu tuvaleti temizdi.yatağı gayet konforlu ve epey büyüktü. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederimiz ayrıca Personelleri çok ilgiliydi. Herşey için Teşekkür ederiz. ☺️
Rus mimarisi harika bir polis evi, odada pek çok detay düşünülmüş. Termos bitkisel çay bornoz bolca havlu diş fırçası tras bıçağı vücut şampuanı saç kremi çekçek kalem ve aklıma gelmeyen pekcok şey. Fiyat gayet makul gecelik 300 TL. Kahvaltı için ayrı ücret ödüyorsunuz 30 TL doyurucu ama çok bir şey beklememek lazım kahvaltı tabağı işte.
Lüx otel konforundaki Kars polis evinde 2 gece konakladık, sabah kahvaltısı 30 TL gayet doyurucu, odalar temiz ve yeni . Binanın dıştan görünüşü de mükemmel

Kars Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kars Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kars Polis Evi Fiyatları, Kars Misafirhaneleri, Kars Polis Evi Telefonu, Kars Polis Evi Ücretleri, Kars Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın