Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İstanbul Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
İstanbul Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, İstanbul Atatürk DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanında bulunan, Atatürk Havalimanı Florya Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Atatürk Havalimanı İç Hatlar Misafirhanesi olmak üzere iki fakrlı lokasyonda bulunmaktadır. İki Misafirhanede Bakırköy de bulunduğundan ulaştım problemi olmamaktadır.

Oldukça lezzetli yemekleri ile tanınan Atatürk Florya DHMİ Sosyal Tesisleri fiyatlarının uygunluğu ilede akıllarda güzel bir anı bırakmaktadır.

Uygun fiyatları ve muhteşem manzarasının yanında temiz nezih ve anlayışlı personel kadrosu sayesinde uzun dönemler akıllardan silinmeyecek güzel bir hatıra olarak yer edinmektedir.

İstanbul Atatürk Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0212 463 77 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi Adresi

İstanbul Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) İstanbul Atatürk Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşilköy Mahallesi Atatürk Havalanı Yolcu Girişi Bakırköy – İstanbul adresinde yer almaktadır.

İstanbul Atatürk Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesiİstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Atatürk Havalimanı İç Hatlar Konuk Evi

Atatürk Havalimanı Florya DHmi Sosyal Tesisleri

İstanbul Atatürk Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Metrodan Atatürk Havalimani duraginda indiginizde yaklaşık 300 m ileride polis kontrol noktasından asagi indiginizde sagda kalıyor. Güvenlik arkadaslar yardimci oluyorlar sagolsunlar. Misafirhane temiz, çalışanlar kibar. Ucretler cok cok uygun odada açılabilir pencere yok, havalandırma mevcut. Havlu, şampuan gibi ürünler yok. Kahvalti, öğle yemeği yok. Ayrica en yakin market bakkal vs 1 km uzakta yani tedarikli gelmeniz gerekir.
Atatürk Havalimanın aktif olan bir kısmında yer alıyor oldukça güzel bir misafirhane
hem fiyatlar olarak hemde hizmetler olarak oldukça uygun
Devlet hava meydanları personeline özel sosyal tesisler. Sessiz, sakin, temiz, nezih. Her yönüyle pırıl pırıl. Üst katlarında misafirhane bulunmakta. Bunun dışında olumsuz bir yönü yok. Pazartesi günleri çalışmamakta. Askeri alan olarak geçtiğinden etrafı telli ve korunaklı. Sahile geçmek için buradan bir kapı bulunmuyor. Yandaki ibb tesislerine geçiş için kapı mevcut.
Harika bir yer. Uygun fiyata deniz kenarında konaklayabileceginiz güzel bir tesis. Kahvaltı ve yemek bulabilirsiniz. Konum olarak çok iyi. Yanında büyükşehir tesisleride var. Arabanız yok ise Marmaray la yakındaki durakta inerseniz yürüyerek yada taksi ile ulaşabilirsiniz.
Çok nezih,huzurlu hissetiren bir Kamu tesisi tesisi
Manzarası harika.sahildeki birçok yere göre ucuz ,temiz ve kurumsal bir yer. Beğenerek gidiyorum ve özellikle bu corona günlerinde sosyal mesafeye cok dikkat ediyorlar. Herkese tavsiye ederim

İstanbul Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

İstanbul Atatürk Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi Adresi, İstanbul Atatürk Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Atatürk Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir