Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İstanbul Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, İstanbul Maliye Misafirhanesi hakkında, İstanbul Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İstanbul’da 3 farklı lokasyonda hizmet veren Maliye Bakanlığı Misafirhaneleri İstanbul Üsküdar’da İstanbul Büyükada’da İstanbul Beyazıt’ta bulunmaktadır. Oldukça güzel ve oda kapasitelerinin en üst düzeyde yer aldığı misafirhaneler arasında yer alan Maliye Bakanlığı Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklama ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır.

İstanbul’da hem kamu güvencesinde hemde uygun  fiyatlı bir konaklama denilince akla gelen nadir yerlerden biridir Maliye bakanlığı Misafirhanesi.  Aşağıda misafirhanelerin hem adreslerini hem konumlarını, hemde telefon numaralarını sıraladık.

İstanbul Maliye Misafirhanesi Yatak Ve Oda Kapasitesi

Beyazıt Maliye Misafirhanesi 47 Oda 88 Yatak
Üsküdar Maliye Misafirhanesi 6 Oda 6 Yatak
İstanbul Büyükada Maliye Dinlenme Tesisi 15 Oda 68 Yatak

İstanbul Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı İstanbul Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için
Beyazıt Maliye Misafirhanesi 0212 458 00 14
Üsküdar Maliye Misafirhanesi 0216 495 14 30
İstanbul Büyükada Maliye Dinlenme Tesisi 0216 495 14 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maliye Misafirhanesi Adresi

İstanbul Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı İstanbul Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak
Beyazıt Maliye Misafirhanesi Tiyatro Caddesi, No:12 Beyazıt – İstanbul
Üsküdar Maliye Misafirhanesi Sultantepe Mahallesi, Paşalimanı Caddesi, No:66 Üsküdar – İstanbul
İstanbul Büyükada Maliye Dinlenme Tesisi Nizam Mahallesi, Bahçelerönü Sokak No:22 Büyükada – İstanbul  adresinde yer almaktadır.

İstanbul Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleriİstanbul Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Beyazıt Maliye Misafirhanesi

Üsküdar Maliye Misafirhanesi

İstanbul Büyükada Maliye Dinlenme Tesisi 

İstanbul Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Beyazıt Maliye Misafirhanesi Yorumları

Vallahi efsane. Odalar temiz, personel ilgili, fiyatlar uygun. Daha ne olsun. Tramvaya 2dk yürüme mesafesinde. Sadece koronavirüs nedeniyle kahvaltıyı kaldırmışlar
Bir gece konakladım. Odam gayet temiz ve ferah idi. Telefon ile rezervasyon yaptım, sonra sms ile ön ödeme yapılması şeklinde bir uygulama oluyor. Kamu personeline gecelik ücret 150 tl. Yeri çok iyi ancak Ben memnun kaldım. Öneririm.
5 yıldız verme sebebim burasının bir misafirhane olması. Daha önce bir çok misafirhanede kalmış biri olarak burası onlara göre kat kat iyi özelliklere sahip. Konumu zaten mükemmel. Tarihi yarımadanın tam ortasında tramwaya 5 dk yürüme mesafesinde. Kişi başı 150tl tek kişi kalacaksınız 225 tl ücreti var. Benim gördüğüm yerler arasında çok başarılı.
Konumu ve olanakları itibariyle harika bir yer. Sabah 10 akşam 21 saatleri arasında bölgedeki yollar kapanıyor. O nedenle araçla giriş bu saatler arasında yapılamıyor. Sabah 10 dan önce konuk evine giriş yapıp aracımı otoparka bıraktım, ailece yürüyerek Sultan Ahmet Meydanı’na yaklaşık 10 dakikada vardık. Civarda otopark gerçekten büyük bir sorun, tesisin otoparkının olması bu açıdan çok büyük bir nimet. Sadece kamu personeli ve yakınlarının kalabilmesi nedeniyle güvenli. Konakladığımız oda çok iyiydi. 24 saat sıcak su, televizyon, kablosuz internet gibi imkanlar mevcut, ayarlanabilir klima var, ısınma sorunu yok. Kahvaltı yok ama dışarıdan yiyecek siparişi verebilirsiniz. Gayet temiz, biz ailecek gönül rahatlığıyla 2 gece kaldık, personel çok kibar, hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Konukevine İlk girişte Halil Bey ile tanıştım, ilgi ve nezaketinden ötürü kendisine teşekkür ederim.
Bölgede konumu, temizliği ve bakımlılığıyla kalınabilecek en güzel misafirhanelerdendir diye tahmine diyorum ve gerçekten fiyatları da çok uygundu. Tek sıkıntı sabah 10 dan akşam 10 a kadar araç bölgeye araç girişleri yapılmadığı için sorun yaşanabilir ona göre bir planlama yapılırsa değmeyin keyfinize.

İstanbul Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul Maliye Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, İstanbul Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın