Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara ilinin merkezinde Çankaya’da yer alan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi içerisinde yer alan toplamda 17 dönüm üzerinde bir kullanım alanına sahip bir misafirhane olmaktadır. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi veya Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi  Konukevi olarakta bilinmekte olup, mimarisi yapısı ve şahane derece güzel tarzı ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi 80 adet 3 kişilik oda, 40 adet tek kişilik oda olmak üzere toplamda 120 oda ve 280 yatak kapasitesine sahip olmaktadır.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde kesintisiz sıcak suyu, ısı ve ses yalıtımlı odaları, ile içerisinde spor merkezi, bilardo, masa tenisi, televizyon odası, toplantı salonu, kafeterya, yemekhane, çamaşırhane gibi alanları ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0312 486 1681

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Turan Güneş Bulvarı Yukarı Dikmen Mahallesi, Neşet Ertaş Caddesi, No:4 06550 Oran Çankaya/Ankara

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

kaldığım en güzel misafirhane diyebilirim 5 yıldızlı otellere taş çıkartır cinsten
her anlamda mükemmel bir misafirhane uygun fiyatı ile de cebinizin dostu olmaktadır.
1 hafta konakladım Tus sınavım için oldukça yardımcı oldular hepsine tel tek teşekkür ederim
Artık burdan başka bir yerde kalmam

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları

KONUKEVİ FİYAT LİSTESİ
ODA TİPİODA ÜCRETİ
ÖĞRENCİ (AYLIK) ÜCRETİ
TEK KİŞİLİK ODA ÜCRETİ6.000,00 TL (Kahvaltı Hariç)
ÜÇ KİŞİLİK PAYLAŞIMLI ODA ÜCRETİ (Kişi Başı Ücret)3.500,00 TL (Kahvaltı Hariç)
KURUM VE DİĞER KAMU KURUMU PERSONELİ GÜNLÜK
TEK KİŞİLİK ODA ÜCRETİ350,00 TL (Kahvaltı Hariç)
ÜÇ KİŞİLİK PAYLAŞIMLI ODA ÜCRETİ (Kişi Başı Ücret)250,00 TL (Kahvaltı Hariç)
SİVİL GÜNLÜK
TEK KİŞİLİK ODA ÜCRETİ450,00 TL (Kahvaltı Hariç)
İKİ KİŞİLİK PAYLAŞIMLI ODA ÜCRETİ (Kişi Başı Ücret)350,00 TL (Kahvaltı Hariç)

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın