Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer almakta olup, Marmara Üniversitesi bünyesinde bulunan Marmara Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi şehrin merkezi yerinde yer almakta olup, 4 yıldızlı otel konforunda hizmet vermektedir. Misafirhane çevresinde birçok kamu kurum ve kuruluşu yer almaktadır. Kafeterya, büfe, avm, kuaför, taksi durağı gibi birçok işletme yer almaktadır.

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için uygun fiyatı sebebiyle bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Fiyat konusunda istikrara sahibi olmakta olup, fiyat politikası ile kendisinden söz ettirmektedir.

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, banyo gibi birçok rahatınızı sağlayacak ürün bulunmaktadır.

Marmara Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Marmara Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Marmara Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0216 777 41 90

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Marmara Üniversitesi Misafirhanesi AdresiEğitim, Fahrettin Kerim Gökay Cd No151 Kadıköy – İstanbul

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Marmara Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Söğütlüçeşme ve Kadıköy hattında kalınabilecek, maddi açıdan karşılığını temizliği ve konumu ile aldığınız güzel yerlerden birisi. Temizlik, güvenlik, hizmet anlamında hiç sorun yaşamadık. Herkese teşekkür ederim.
Fiyatına göre, konumu, odaları, temizliği çok iyi. Ailece kalınabilecek güvenli bir yer. Bu fiyata İstanbulda konaklamanız pek mümkün değil. Sadece konaklama hizmeti verilmekte…
Göztepe deki hasta yakınım için 2 hafta kaldım, Müdür bey ve çalışanları çok yardımcı oldular,sagolsunlar,odalar temiz,güvenli ve nazikler,çok teşekkür ederim herkese.
Çoğu 3 yıldızlı otelde bile olmayan geniş ve rahat odaları var. Temizliğinden de memnun kaldık. Bir daha ki gelişimizde ilk arayacağımız yer.
Güler yüzlü personeli ile temiz nezih huzurlu rahat ve keyifli bir gün geçirdim.Tesekkurler

Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Marmara Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın