Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Nevşehir Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Nevşehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Nevşehir ilinin merkezinde yer alan Nevşehir Polisevi mükemmel güzellikte kalınabilecek konaklama işletmelerinden biri olmaktadır. Nevşehir Polisevi toplamda 30 oda 60 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, içerisinde Çamaşırhane, sauna, spor salonu, mescit, erkek kuaförü, kadın kuaförü, dinlenme salonu, restoran, lokal, teras kat, otopark bulunmaktadır.

Nevşehir Polisevi oldukça uygun bir işletme olmakla birlikte kamu personellerinin yoğun ilgisine sahip bi işletme olmaktadır. Özellikle tatil dönemlerinde büyük bir yoğunluğa ev sahipliği yapmaktadır.  Nevşehir Polisevi lezzetli yemekleri ilede akıllarda yer edinmekte olup sabah, öğle ve akşam yemekleri ile lezzetli bir öğün geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Nevşehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Nevşehir Polis Evi Fiyatları , Nevşehir Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Nevşehir Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Kapadokya Vadileri
 2. Göreme Açık Hava Müzesi
 3. Ürgüp
 4. Avanos
 5. Hacıbektaş
 6. Derinkuyu Yeraltı Şehri

Nevşehir Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Nevşehir Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Nevşehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Nevşehir Polis Evi Telefonu 0384 213 57 51  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Polisevi Adresi

Nevşehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Nevşehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Nevşehir Polis Evi Adresi Güzelyurt Mahallesi, Ürgüp Cd. No:45 Merkez/Nevşehir adresinde yer almaktadır.

Nevşehir Polis Evi Konumu Nerede

Nevşehir Polisevi Yorumları

Kamu personeline fiyat olarak çok uygun, diğer konaklama tesislerine bakarak yarı yarıya denebilir. Oda bakımlı, temiz şekilde teslim edildi. Günübirlik konaklama için birebir. Ayrıca merkezde olması da artı puan olarak eklenebilir.
Personel güler yüzlü, temiz ve kullanışlı bir polis evi Nevşehir de gezilecek yerlere uzaklık olarak tam merkezi bir yerde fiyatları makul.
Çok güzel,personel çok iyi karşılamaları olsun yardımcı olmaları olsun her türlü konforlu bir yer ayrıca tertemiz kesinlikle tavsiye edilir.
ulaşım rahat, merkezi , personel yardımcı oluyor. Odalar temiz
Bizi Güler yüzlü personel karşıladı. Odalar temiz ve düzenli. Restoran bölümü temiz. Yiyecekler hijyenik hazırlanıyor. Lezzetli ve çok ucuz. Kaldığımız süre boyunca bize rehber olan, her konuda bilgi verip yardımcı olan polis Mehmet bey size ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde heryeri gezebildik

Nevşehir Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Nevşehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Nevşehir Polisevi Fiyatları, Nevşehir Misafirhaneleri, Nevşehir Polis Evi Telefonu, Nevşehir Polis Evi Ücretleri, Nevşehir Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın