Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İstanbul Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu ve yeşillikler içerisinde yer alan yapısı ile sanki İstanbul dışında bir yer gibi gelebilir size. İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesi temizliğe ve hijyene oldukça dikkat eden misafirhanelerden biri olmanın yanında leziz yemekleri ilede akıllarda yer edinen devlet misafirhanelerinden biridir.

İstanbul Dsi Misafirhanesi Yeteri kadar odalarının yanında 5 yıldızlı otel konforundaki bu misafirhanelerde odaların içerisi olsun  dışı olsun hersey mükemmel şekilde sunulmuştur. Oda içerisinde televizyon, klima, buzdolabı, gardrop, lavabosu, banyosu ve 24 saat kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

5 yıldızlı otel konforunda sunulan banyo ürünlerinide unutmadan geçmeyelim, banyoda kullanmak üzere sabun, kavun vb her türlü ürünüde sunan İstanbul Dsi Misafirhanesi oldukça lüks ve elit misafirhanelerden biri olmaktadır.

İstanbul Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0216 325 63 20 (2039 Dahili) telefon numarasından ulaşabilirler.

İstanbul Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Libadiye Caddesi No:54 Küçük Çamlıca/Üsküdar/İstanbul adresinde yer almaktadır.

Ortalama İstanbul Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

İstanbul Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanes ve Sosyal TesisleriÇamlıca Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Fiyat performans oranı harika, konumu çok iyi merkezi bir yer, çalışanlar çok yardım sever. Odalar gayet yeterli.
Devlet misafirhaneleri içinde 5 yildizli otel konforunda boyle guzel yerleri bulmak zordur. Konumu harika,çalışanları güler yüzlü fiyatları gayet uygun.2.kez kalıyoruz. Bu kez sadece odadaki ,banyodaki bazi ihtiyac ürünlerinin azaldığını gördük. Sanirim tasarruf tedbirleri nedeniyle…
Çok güzeldi arkadaşıma eşlik ettim lavaboyu kullandım ama temizliği falan göze çarpıyordu
DSİ İstanbul misafir hanesi temiz geniş ferah. Merkeze yakın. Personeli güler yüzlü yardım sever. Kahvaltısı çeşitli ve doyurucu. Bölge Müdürüne misafir hane müdürüne çalışanlarına teşekkür ederim. Allah CC razı olsun. Sağlık sıhhat afiyet dilerim.
Devlet misafirhaneleri içerisinde kalitesi ile her daim en üst sırada.
Konum olarak toplu taşıma kullanmaya ve araç kullanmaya çok müsait. Kampüs muhteşem. Spor alanları var ve büyük oldukça. Yemekler çok ucuz. Biz 3 gece konakladık ve çok memnun kaldık. Biz referans ile gittik ve sanırım refenssız kalınmıyor konuşmAma kahvaltıya 1-2 çeşit daha konsa güzel olur. Çalışanlar çok ilgili. Tekrar İstanbul A gittiğimde konaklamak isterim.
Odalar yeterince geniş ve ihtiyacınız olan her şey var. Diş macunu ve fırçasından tutun da tıraş bıçağına kadar her şey düşünülmüş. Banyosu 5 yıldızlı otellerde bile olmayan detaylarla dolu, kullanılan tüm malzemeler 1. Sınıf seçilmiş. Restoran bölümü de modernize edilmesi gereken yerlerden, sade bir kahvaltı veriliyor ancak malzemeleri kaliteli ve yeterli. Son olarak otoparkı tesisin içinde ve geniş, park sorunu yok…
İstanbul’da kurum olarak kalınacak fiyat performans paritesi en yüksek temiz Güler yüzlü ekibiyle 10numara 5yildiz bir yer..

İstanbul Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul Dsi Misafirhanesi

İstanbul Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, İstanbul Dsi Misafirhanesi İletişim, İstanbul Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, İstanbul Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Çamlıca Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“İstanbul Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 10 yorum

  • konaklayacağınız misafirhaneye göre değişiklik gösrermektedir. Bazı misafirhaneler buna olanak sağlarken daha aktif olan misafirhaneler olanak sağlamamaktadır.

   Yanıtla

Yorum yapın