Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanes ve Sosyal Tesisleri
İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanes ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu ve yeşillikler içerisinde yer alan yapısı ile sanki İstanbul dışında bir yer gibi gelebilir size. İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesi temizliğe ve hijyene oldukça dikkat eden misafirhanelerden biri olmanın yanında leziz yemekleri ilede akıllarda yer edinen devlet misafirhanelerinden biridir.

Yeteri kadar odalarının yanında 5 yıldızlı otel konforundaki bu misafirhanelerde odaların içerisi olsun  dışı olsun hersey mükemmel şekilde sunulmuştur. Oda içerisinde televizyon, klima, buzdolabı, gardrop, lavabosu, banyosu ve 24 saat kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

5 yıldızlı otel konforunda sunulan banyo ürünlerinide unutmadan geçmeyelim, banyoda kullanmak üzere sabun, kavun vb her türlü ürünüde sunan Çamlıca Dsi Misafirhanesi oldukça lüks ve elit misafirhanelerden biri olmaktadır.

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0216 325 63 20 (2039 Dahili) telefon numarasından ulaşabilirler.

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Libadiye Caddesi No:54 Küçük Çamlıca/Üsküdar/İstanbul adresinde yer almaktadır.

Ortalama İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

İstanbul Çamlıca Dsi Misafirhanes ve Sosyal TesisleriÇamlıca Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Çamlıca Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Fiyat performans oranı harika, konumu çok iyi merkezi bir yer, çalışanlar çok yardım sever. Odalar gayet yeterli.
Devlet misafirhaneleri içinde 5 yildizli otel konforunda boyle guzel yerleri bulmak zordur. Konumu harika,çalışanları güler yüzlü fiyatları gayet uygun.2.kez kalıyoruz. Bu kez sadece odadaki ,banyodaki bazi ihtiyac ürünlerinin azaldığını gördük. Sanirim tasarruf tedbirleri nedeniyle…
Çok güzeldi arkadaşıma eşlik ettim lavaboyu kullandım ama temizliği falan göze çarpıyordu
DSİ İstanbul misafir hanesi temiz geniş ferah. Merkeze yakın. Personeli güler yüzlü yardım sever. Kahvaltısı çeşitli ve doyurucu. Bölge Müdürüne misafir hane müdürüne çalışanlarına teşekkür ederim. Allah CC razı olsun. Sağlık sıhhat afiyet dilerim.
Devlet misafirhaneleri içerisinde kalitesi ile her daim en üst sırada.
Konum olarak toplu taşıma kullanmaya ve araç kullanmaya çok müsait. Kampüs muhteşem. Spor alanları var ve büyük oldukça. Yemekler çok ucuz. Biz 3 gece konakladık ve çok memnun kaldık. Biz referans ile gittik ve sanırım refenssız kalınmıyor konuşmAma kahvaltıya 1-2 çeşit daha konsa güzel olur. Çalışanlar çok ilgili. Tekrar İstanbul A gittiğimde konaklamak isterim.
Odalar yeterince geniş ve ihtiyacınız olan her şey var. Diş macunu ve fırçasından tutun da tıraş bıçağına kadar her şey düşünülmüş. Banyosu 5 yıldızlı otellerde bile olmayan detaylarla dolu, kullanılan tüm malzemeler 1. Sınıf seçilmiş. Restoran bölümü de modernize edilmesi gereken yerlerden, sade bir kahvaltı veriliyor ancak malzemeleri kaliteli ve yeterli. Son olarak otoparkı tesisin içinde ve geniş, park sorunu yok…
İstanbul’da kurum olarak kalınacak fiyat performans paritesi en yüksek temiz Güler yüzlü ekibiyle 10numara 5yildiz bir yer..
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

6 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir