Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı olarak hizmet sunan Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adı Sarıyer Orman İşletme Misafirhane olarakta bilinmektedir.

Genellikle Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi yerli halk tarafından ormanlık alanın gezilmesinde tercih edilmekte olup, aynı zamanda yanında bulunan Belgrad ormanının misafirleri tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi  uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda doğa ile iç içe olan havası sayesinde huzur ve muhteşem bir şekilde enerjik uyanmanıza olanak sağlamaktadır.

Sarıyer Orman İşletme Misafirhanesi konaklamak isteyenlerin rezervasyon yaptırmaları oldukça önemlidir. Nitekim oldukça yoğun ve ilgi duyulan misafirhanelerin başında gelmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Sarıyer Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Sarıyer Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Konaklama Kapasitesine ait Bilgiler
Oda TipleriOda SayılarıÇift Kişilik Yatak SayısıTek Kişilik Yatak SayısıÇocuk Yatağı SayısıSalon TipiSalon 1Salon 2
SuitKonferans Salonu45
Aile221
Paylaşımlı
Tek Yataklı612Toplantı Salonu
Diğer

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sarıyer Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0212 226 23 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Valide Sultan Caddesi, Kemer Mahallesi Bahçeköy-İSTANBUL  adresinde yer almaktadır.

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Ailenizle harika vakit geeçirebileceğiniz birr yer. sakin sessiz kimi kısımlarında göl olan bir yer. kuş sesleri ve yazın sıcağından kaçıp rahatça uzanıp kafa dinlemelik bir yer sonbahar ve ilk baharda süper görüntüler ortaya çıkıyor gitmenizi şiddetle tavsiye ederim yollarda motorcular çok olabilir dikkatli ve bilinçli gidiniz iyi günler
Çok kaliteli insanların çalıştığı, devletimizin başarılı işletmelerinden biri
İstanbul’da gezilecek güzel yerlerden birisi. Hemen ilerisinde de Belgrad ormanı bulunuyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla doğanın keyfini çıkartabileceğiniz yer.

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Sarıyer Misafirhaneleri, Sarıyer Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Sarıyer Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Sarıyer Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın