Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul ilinin Sarıyer semtinde yer alan İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi boğaza sıfır manzarada eşsiz bir lokasyonda yer alan kamu misafirhanesi olmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde  restoran hizmeti, açık büfe kahvaltı salonu, oda kahvaltı hizmeti ile kendisine has özellikleri muhteşem tarihi binasında sunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi şehir içinde ama şehirden uzak bir his uyandırmakta olup, huzur dolu bir konaklamanın fırsatını sunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi kamu personellerine sunulan uygun konaklama fiyatları sayesinde bir çok mükemmel atmosferi bünyesinde sunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, İstanbul Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Telefon: 0212 277 99 16
GSM: 0530 243 94 60
Dahili: 27400 – 27401

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :  Baltalimanı Mahallesi, Baltalimanı Hisar Caddesi No: 58 34470 Sarıyer / İstanbul

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Öncelikle bizi ağırladıları için teşekkür ederim . Ben İstanbul gezimi planlarken yanlışlıkla konaklayacagim yerler arasında bir günlük boşluk bırakmışım şansımıza ordada bir oda varmış ki iyi ki arada boş gün kalmış dedim. Kendine ait otoparkı var ve ek ücret alınmıyor. Çok sakin bir ortamı var ve çalışanlar çok kibar ilgili insanlar. Konumu gerçekten çok harika. Ben bütün calisanlara tekrar çok teşekkür ederim. Özellikle resepsiyon görevlisi hanımefendiye
Hem lokasyon hem hizmet hem lezzet konusunda fiyat kalite orantısı gayet tutarlı. Boğaz da böyle bir keyifi daha ucuza alamazsınız. Kamu personeli için harika bir yer
Denize sıfır köprü manzaralı, martı sesleri eşliğinde harika sohbetlere, lezzetli yemek yemek isterseniz tam aranılan mekan. Bina atmosferi harika. Fiyatlar makul.
Eşsiz manzarası mukemmel servisleri ve kalitesi ile iyi bir sosyal tesis mekani tavsiye ederim. Fiyat sıkalası ne bir sosyal tesis kadar ucuz nede bogazda ki bir restoran kadar faiş bir fiyatta hatta daha da ucuz olabilir.
Boğaza sıfır konumda harika manzaralı yemekleri lezzetli ve böyle bir mekana göre uygun fiyatlı.Kamu personeli girebiliyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İstanbul Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın