Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Antalya ilinen en nadide ilçelerinden biri olan Alanya ilçesinde hizmet gren Alanya Meteoroloji Misafirhanesi her açıdan değerlendirildiğinde oldukça mükemmel bir kamp yapmanız, tatil planı yapmanız ve güzel zamanlar geçirmeniz için güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Toplamda 22 odada hizmet veren Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi odalarında televizyon, buzdolabı, şofben, klima banyo, lavabo ile hizmet sunmaktadır. Her açıdan rahat etmeniz amacıyla oldukça güzel seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Denize sıfır konumunda yer alması ve her açıdan ulaşılabilir olması, aynı zamanda ulaşım güzergahında bulunması sebebiyle kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır.

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0242 513 44 14 veya 0242 513 89 53 veya 0551 186 84 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Alanya Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atatürk Bulvarı, Meteoroloji Sokak No:3 Alanya – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

2023 Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Ücretleri
Oda TipiOda SayısıKamuSivil
Standart Oda24 Oda285 TL428 TL

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyat ,Güler yüzlü ve sıcakkanlı personel,güvenlikli,otoparklı Temizve bakımlı odalar,yeşil ve temiz bahçe Kahvaltı şuan var Kleopatra sahiline sıfır Damlataşa ,öğretmenevine ve otagara yürüme mesafesinde Tereddüt etmeden kalabilirsiniz .
Necmettin beye ilgi ve alakasindan dolayi tesekkur ederiz odalar gayet rahat yemekler guzel ailecek kalinacak bir yer
Eylül Ayında 5 gece konakladık. Oda temizdi. Kemal beyin ilgi ve alakası güzeldi. Tavsiye ederim.
Güleryüzlü personeli ve idarecisi, temizlik anlayışıyla vizyon sahibi nadir kamu misafirhanelerinden birisi…kendinizi evinizde hissediyorsunuz…
Bence ulaşım ve konaklama açısından gayet iyi…temiz ve geniş…gönül rahatliyla kalabilirsiniz

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi telefonı adresi ve fiyatları

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın