Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

Antalya ilinen en nadide ilçelerinden biri olan Alanya ilçesinde hizmet gren Alanya Meteoroloji Misafirhanesi her açıdan değerlendirildiğinde oldukça mükemmel bir kamp yapmanız, tatil planı yapmanız ve güzel zamanlar geçirmeniz için güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Toplamda 22 odada hizmet veren Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi odalarında televizyon, buzdolabı, şofben, klima banyo, lavabo ile hizmet sunmaktadır. Her açıdan rahat etmeniz amacıyla oldukça güzel seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Denize sıfır konumunda yer alması ve her açıdan ulaşılabilir olması, aynı zamanda ulaşım güzergahında bulunması sebebiyle kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır.

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0242 513 44 14 veya 0242 513 89 53 veya 0551 186 84 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Alanya Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atatürk Bulvarı, Meteoroloji Sokak No:3 Alanya – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Alanya Meteoroloji Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Ücret Tarifesi
ÜYE ( KAMU) SİVİL
Standart Oda Kişi Başı120,00 TL180.00 TL
Geçiçi Görevli Personel
Hizmet İçi Eğitim
95,00 TL

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyat ,Güler yüzlü ve sıcakkanlı personel,güvenlikli,otoparklı Temizve bakımlı odalar,yeşil ve temiz bahçe Kahvaltı şuan var Kleopatra sahiline sıfır Damlataşa ,öğretmenevine ve otagara yürüme mesafesinde Tereddüt etmeden kalabilirsiniz .
Necmettin beye ilgi ve alakasindan dolayi tesekkur ederiz odalar gayet rahat yemekler guzel ailecek kalinacak bir yer
Eylül Ayında 5 gece konakladık. Oda temizdi. Kemal beyin ilgi ve alakası güzeldi. Tavsiye ederim.
Güleryüzlü personeli ve idarecisi, temizlik anlayışıyla vizyon sahibi nadir kamu misafirhanelerinden birisi…kendinizi evinizde hissediyorsunuz…
Bence ulaşım ve konaklama açısından gayet iyi…temiz ve geniş…gönül rahatliyla kalabilirsiniz

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Antalya Alanya Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir