Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


Bulamadığınız Misafirhaneleri Arama Yaparak Bulabilirsiniz?

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için profesyonelce hazırlanmış her bir odasında mükemmel bir hizmet sunan misafirhanelerden olmaktadır. Devlet Su İşlerine ait olan bu misafirhanelerde oda içerisinde televizyon, buzdolabı, banyo lavabo, elbise dolabı, bulunmaktadır.

Odaların hepsi özenle hazırlanmış olmakla birlikte sabah sunulan kahvaltısı ile güne dinç bir şekilde başlamanıza vesile olurken, doyurucu öğle akşam yemekleri ilede mükemmel bir yemeğin tadına varmış olacaksınız.

Şehir merkezine 10km gibi bir mesafede bulunan, havaalanına yakın Maraş Dsi Misafirhanesi hem fiyat olarak hem hizmet olarak on üzerinden on almayı hak eden misafirhanelerden olmaktadır.

Kahramanmaraş Gezilecek Yerler;

 • Maraş Kalesi
 • Döngel Mağarası
 • Taş Köprü
 • Yeşilgöz
 • Eshabı Kehf Külliyesi
 • Germanicia Antik Kenti

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0344 236 00 80 (dahili 205 ve 211) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, Gaziantep Karayolu Üzeri Erkenez Mevki No:114 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)408 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 204 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda357 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı153 TL (Kişi Başı)
Sivil Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)612 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 306 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda561 TL.
4 Kişilik Odada Kişi Başı225 TL (Kişi Başı)

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriKahramanmaraş Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odaları yenilenmiş. Personel ilgili. Yemekler restoran fiyatların altında. Tavsiye edilir
Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda, oldukça ekonomik, temiz ve nezih bir konaklama olanağı sunuyor.
kesinlikle ailece kalabileceğimiz bir yer. Yemek ihtiyacının karşılanması, neredeyse tüm DSİ lerde görebileceğimiz yeşil alan fiyat avantajlarıyla oldukça cazip tek olumsuz yönü şehir merkezine 10 kilometre civarında mesafe olması. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çalışanlar çok ilgili, her soruya cevap veriyorlar kamu değilde 5 yıldızlı otelde gibi hissettim kendimi ilgi ve alaka dan dolayı
Bir çok kurumun misafirhanesine göre lüks diyebiliriz. Oldukça temiz kullanışlı ikramları olan sessiz ve rahat bir yer. Çalışanları da kibar ve yardıma açık. Fiyatları da diğer kurumlarla karşılaştırıldığında ucuz diyebiliriz.
Dsi misafirhanesi bircok kurumun misafirhanelerinden cok guzel ve konforlu. Odada hersey dusunulmus cay cesitleri, kahve odada suyunuz herseyiz dusunulmus cok konforlu bir yer. Kalinabilecek yerlerden biri. Tek olumsuz tarafı merkeze biraz uzak havaalanina yakin ancak toplu ulasimla gidilip gelinmesi biraz sikintili. Bu eksisi disinda kalinabilecek yerlerden biri.
Gayet temiz seccade ve kıble yön bildirimi ve sıcak su bulunuyor oda sıcaklığı guzel
Restoran bölümü gayet temiz va arkadaşlar ilgileniyorlar

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi İletişim, Kahramanmaraş Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Maraş Merkez Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri
Yorum yapın