Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için profesyonelce hazırlanmış her bir odasında mükemmel bir hizmet sunan misafirhanelerden olmaktadır. Devlet Su İşlerine ait olan bu misafirhanelerde oda içerisinde televizyon, buzdolabı, banyo lavabo, elbise dolabı, bulunmaktadır.

Odaların hepsi özenle hazırlanmış olmakla birlikte sabah sunulan kahvaltısı ile güne dinç bir şekilde başlamanıza vesile olurken, doyurucu öğle akşam yemekleri ilede mükemmel bir yemeğin tadına varmış olacaksınız.

Şehir merkezine 10km gibi bir mesafede bulunan, havaalanına yakın Maraş Dsi Misafirhanesi hem fiyat olarak hem hizmet olarak on üzerinden on almayı hak eden misafirhanelerden olmaktadır.

Kahramanmaraş Gezilecek Yerler;

  • Maraş Kalesi
  • Döngel Mağarası
  • Taş Köprü
  • Yeşilgöz
  • Eshabı Kehf Külliyesi
  • Germanicia Antik Kenti

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0344 236 00 80 (dahili 205 ve 211) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 20 Bölge Müdürlüğü Merkez Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, Gaziantep Karayolu Üzeri Erkenez Mevki No:114 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriKahramanmaraş Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kahramanmaraş Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odaları yenilenmiş. Personel ilgili. Yemekler restoran fiyatların altında. Tavsiye edilir
Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda, oldukça ekonomik, temiz ve nezih bir konaklama olanağı sunuyor.
kesinlikle ailece kalabileceğimiz bir yer. Yemek ihtiyacının karşılanması, neredeyse tüm DSİ lerde görebileceğimiz yeşil alan fiyat avantajlarıyla oldukça cazip tek olumsuz yönü şehir merkezine 10 kilometre civarında mesafe olması. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çalışanlar çok ilgili, her soruya cevap veriyorlar kamu değilde 5 yıldızlı otelde gibi hissettim kendimi ilgi ve alaka dan dolayı
Bir çok kurumun misafirhanesine göre lüks diyebiliriz. Oldukça temiz kullanışlı ikramları olan sessiz ve rahat bir yer. Çalışanları da kibar ve yardıma açık. Fiyatları da diğer kurumlarla karşılaştırıldığında ucuz diyebiliriz.
Dsi misafirhanesi bircok kurumun misafirhanelerinden cok guzel ve konforlu. Odada hersey dusunulmus cay cesitleri, kahve odada suyunuz herseyiz dusunulmus cok konforlu bir yer. Kalinabilecek yerlerden biri. Tek olumsuz tarafı merkeze biraz uzak havaalanina yakin ancak toplu ulasimla gidilip gelinmesi biraz sikintili. Bu eksisi disinda kalinabilecek yerlerden biri.
Gayet temiz seccade ve kıble yön bildirimi ve sıcak su bulunuyor oda sıcaklığı guzel
Restoran bölümü gayet temiz va arkadaşlar ilgileniyorlar
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir