Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karaman Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Karaman Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Karaman Polis Evi, Karaman şehir merkezinde bulunan bir kamu misafirhanesidir. Polis memurları ve aileleri, diğer kamu personeli ve sivil vatandaşlar için konaklama hizmeti sunar. Tesis, konforlu bir konaklama deneyimi için gerekli olan tüm olanaklara sahiptir.  Karaman Polis Evi odalar olarak modern ve şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte, odaları son derece rahat ve eşsiz özellikte mobilyalar ile donatılmıştır.

Karaman Polis Evi, 24 saat resepsiyon hizmeti ve güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Misafirler, güvenli bir ortamda kalmak için tercih etmektedir. Karaman Polisevi 6 Adet Süit, 4 Adet Double, 20 Adet Standart (2 Kişilik) oda olmak üzere toplam 30 oda ve 54 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Karaman Polis Evi Konum olarak avantajlı bir bölgede bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunmasının yanında bir çok turistik yere kolayca ulaşılabilir ve polis evi yakında bir çok market restoran ve kafede bulunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karaman Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Karaman Polis Evi Fiyatları , Karaman Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Karaman Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Karaman Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karaman Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Karaman Polis Evi Telefonu 0338-212 47 26   GSM: 0505-318 70 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karaman Polis Evi Adresi

Karaman Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karaman Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Karaman Polis Evi Adresi Cumhuriyet Mahallesi, 701. Sokak No:2 Merkez Karaman adresinde yer almaktadır.

Karaman Polis Evi Konumu Nerede

Karaman Polis Evi Konaklama Yorumları

ailemle bir gece konakladım. çok memnun kaldım. bu hizmeti hakkıyla verdikleri için çok teşekkür ediyorum.
Personel ilgili ulasimi kolay park sorunu yok. Odalar temiz rahat edebileceginiz bir yer
Temiz ve duzenliydi. Çalışanlar da anlayışlı ve yardım severdi. Ailemi içim rahat bir şekilde bırakabildim ve maraşa donebildim
Hafta sonu iller arası tekvando turnuvası için geldik. iki gece konakladık. İlgi ve alaka dört dörtlüktü. Yemekler çok güzeldi. Müdire Hanım bizimle çok güzel ilgilendi.
Çok güzel, temiz ve düzenli. Personele teşekkür ederim, güler yüzlü ve ilgililer. Görev sebebi ile 1 gece konakladım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Karaman Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karaman Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Karaman Polis Evi Fiyatları, Karaman Misafirhaneleri, Karaman Polis Evi Telefonu, Karaman Polis Evi Ücretleri, Karaman Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın