Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu
Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu
post

Antalya ilinin Kaş ilçesinde faaliyet gösteren Kaş Meteoroloji İstasyon Müdürlüğüne Bağlı Kaş Meteoroloji Misafirhanesi konaklamak, tatil yapmak veya iş seyahatlerinizde konaklayabilmeniz için 2 odası bulunan misafirhanede konaklamak isteyenler için, Kaş Meteoroloji Misafirhanesi ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm sunmaktadır.

Deniz manzaralı odalarının yanında etrafının hepsi doğa ile iç içe yapısı ile hem bir kamp macerası hemde deniz manzarası ile mükemmel bir deneyim sunmaktadır.

Kaş’ta Gezilecek Yerler;

  • Antiphellos Antik Tiyatrosu
  • Uzun Çarşı ve Kral Mezarı
  • Patara Antik Kenti
  • Xanthos Antik Kenti
  • Demre
  • Likya Uygarlıkları Müzesi
  • Batıkşehir ve Kekova

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 836 28 14 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Andifli Mahallesi 14. Sokak Kaş – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Ücretleri
Oda TipiOda SayısıKamuSivil
Standart Oda2 Oda100 TL150 TL
Geçiçi Görevli Personel Hizmet İçi Eğitim 95 TL

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kaş merkezden Çerçiler minibüsü ile yaklaşıķ 5 dakikada ulaşım sağlanabilir. Manzarası güzel bir yer. Yakınlarda Şok market var.
Kaş gibi bir yerde merkeze yürüyüş mesafesinde kalabiliyorsanız sanslisiniz.Mutfagi ayrı yemek yapabiliyorsunuz tüp ocak buzdolabı var ev ortamı gibi.Tuvalet banyo tadilatli ve elden geçmiş bu guzel.Klimasi var bizim icin önemli olan bu:)Beğendik
Biz çok beğendik bir daha olsa bir daha burda kalırız. Çok uygun bir konaklamanın yanında mutfak aldığımız hazır yiyeceklerle uygun bir menü geçirdik.
Banyo, lavabosu elden geçmiş güzel bir misafirhane, yeteri kadar yatağı var, sezon içerisinde rezervasyon yaptırarak kalınabilir.

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu

Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Antalya Kaş Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir