Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzincan Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Erzincan Polis evi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Erzincan Polis Evi Fiyatları , Erzincan Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzincan ilinin merkezinde yer alan ve birbirinden deneyimli personelleri ile hizmet sunan Erzincan Polis Evi 19 0da ve 51 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Erzincan Polisevi lokal bölümü, restoran bölümü, düğün salonu, oyun salonu, bayan kuaförü, toplantı salonu, kamelya bölümü, mescit ve otopark hizmetleri ile hizmet sunmaktadır.

Erzincan şehir olarak gezilecek ve görülecek yerlerin oldukça fazla olduğu şehirler arasında yer almakta olup, aynı zamanda Munzur Dağları, Altıntepe Ören Yeri, Aygır Gölü, Ekşisu Kaplıcaları, Kemah Kalesi, Gülabibey Camii, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Karanlık Kanyon gezilecek nadide yerler arasında yer almaktadır.

Erzincan Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Erzincan Polisevi Telefon Numarası İletişim

Erzincan Polis evi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Erzincan Polis Evi Telefonu 0 446 223 3891 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Polis Evi Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Erzincan Polis Evi Adresi Halitpaşa Caddesi No:7 Merkez – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Erzincan Polis Evi Konumu Nerede

Erzincan Polis Evi Konaklama Yorumları

Eski bir yapı olmasına rağmen temiz, uygun fiyat, merkezi konum vb. özellikleri sayesinde iyi bir konaklama deneyimi yaşattı. Ayrıca bahçedeki oturma alanı ve restoran serbest zaman geçirme açısından gayet güzeldi. Personel ilgili ve alakalı idi. Temizlik çok çok iyiydi, perdelerin ve camların yıkanıp temizlenmesi bizi şaşırttı. Otopark sıkıntısı yoktur. Gelecekler için tavsiye edilir bir devlet kurumu.
Mimarisi çok güzeldi. Resepsiyondaki arkadaslar da iyi ilgilendiler. Biraz eski bir yapı ama güzel diyebilecegim polis evlerinden
Süper temiz sakin ve güler yüzlü alakalı ilgili personeli
Güzel odaları. Klima var dolap TV vs. Tuvaletleri de temizdi. Yer bulmak açısından erken görüşmek önemli.
Erzincan polisevi Sivas yolu üzerinde. Şehir merkezine biraz uzak. 1-2 nolu belediye halk otobüsü veya kendi aracınızla gidebilirsiniz. Konaklama ücreti ögretmen evi, Dsi ve karayolları misafirhanesinden çok uyğun.

Erzincan Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Erzincan Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Erzincan Polis Evi Fiyatları, Erzincan Misafirhaneleri, Erzincan Polis Evi Telefonu, Erzincan Polis Evi Ücretleri, Erzincan Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın