Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Aydın ilinin merkezinde bulunan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Adü Sosyal Tesisleri diğer adıyla Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi yada Konukevi konaklamanıza olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi toplamda 20 oda 42 yatak kapasitesi ile hizmet vermek olup 4 yıldızlı otel konseptinde hizmetlerini sunmaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, asistan, doktor, hasta ve hasta yakınları, öğrenci değişim programları, kongre, seminer veya benzer toplantı ve organizasyonlar için gelenlerin konaklamalarına olanak sağlamaktadır. 24 saat kesintisiz bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olup, profesyonel bir anlayış ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi konaklamalarınıda şehrin meşhur yemekleri arasında Isırganotu Böreği, Pelvize Tatlısı, Zerde, Çingene Pilavı, Çine Köftesi, Ayran Böreği, Börülce ve Yuvarlama meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Adnan Menderes Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :  Tel           : 0 256 220 26 56
cep          :0535 976 61 19

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Kepez Mevkii AYDIN

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Pamukkaleye gitmek üzere bir gece burada kaldık, Aydın’ın oldukça tepesinde bir yere konuşlanmış ünv kampüsünün içinde bir mekân, önceden yerimizi ayırmıştık, personel gayet güzel ilgilendi, fiyatına göre mükemmel bir yer. Bundan sonra rotam Aydın’dan geçerse kalacağım tek yer burasıdır. Aşağıda 5 dk mesafede forum Aydın AVM var, bütün Aydın manzarası önünüzde, kahvaltısı oda fiyatına göre mükemmel hatta kahvaltı fiyatına kaldık desek abartmış olmam. Çevrede çocuk parkları ve mükemmel orman sesleri var, biraz da ufak tefek spor ve sosyal faaliyet vb olsa tadından yenmez… Teşekkürler..
Odalar temizdi, personel saygılı ve güler yüzlüydü. Odamız Aydın manzaralıydı. Odalarda televizyon klima mini buzdolabı ve temel temizlik gereçleri mevcut. Rezervasyon ile boşluk olup olmadığını netleştirip gelmenizi tavsiye ederim.
Konukevinin harika bir manzarası var, tüm aydına hakim olan bu tepenin en ihtişamlı yerinde konukevi var, üniversitenin merkez kampüsü de burası.
Aydın da konaklanabilecek en uygun ve temiz bir mekan tavsiye ediyorum
Güleryüzlü, kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi iletmek isterim.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın