Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karayolları Misafirhanesi Fiyatları / Ücretleri 2024

Karayolları Misafirhanesi Fiyatları : Ücretleri

Türkiyenin oldukça popüler bölgelerinde misafirhane hizmeti sunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğü altında hizmet sunan Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatı ve kamu güvencesi sayesinde kendisine hayran bırakan nadir misafirhanelerden biri olmaktadır. Karayolları Misafirhanesi Fiyatları olarak oldukça ucuz ve güvenilir olduğundan kaynaklı rezervasyon yaptırılarak gidilmesi gerekmektedir.

Karayolları Misafirhanesi Ücretleri iki farklı şekilde sunulmaktadır. Sivil ve Kamu tarifesi olarak sunulan fiyat politikasında oldukça hassas davranılmakta ve kendisine hayran bırakmaktadır.

Karayolları Misafirhanelerinde Sivil Vatandaş Kalabilir Mi?

Karayolları Misafirhanesi kamu güvencesinde sunulan bir misafirhane olmaktadır. Kamu misafirhaneleride diğer kamu misafirhaneleri gibi hem sivil vatandaş hemde kamu personelleri konaklayabilmektedir.

Karayolları Misafirhanesinde Sivil Vatandaş Konaklayabilmektedir. Ama sivil vatandaş ile kamu personeli fiyat tarifesi birbirinen farklıdır.

 • Kamu Personeli  altsoyu ile üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eşi, çocukları, torunları, eşinin annesi ve eşinin babası) kamu tarifesinden yararlanmaktadır.
 • Bunlar dışında kalanlar ise Kamu Kurum Dışı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Karayolları Misafirhanelerinde Televizyon Klima Var Mı?

Karayolları Misafirhanesi Fiyatları : ÜcretleriKarayolları Misafirhanesi diğer misafirhanelerin aksine oldukça modern yapısı ve beğenilen hizmet anlayışı sayesinde sunduğu hizmetler ile kendine hayran bırakmaktadır. Karayolları Misafirhanesi fiyat tarifesi odalarda bulunan hizmetlere ek olarak fiyat tarifesi oluşmaktadır. Genellikle bütün odalarında televizyon, buzdolabı ve klima fix bir şekilde sunulmaktadır.

Sunulan İmkan İlave Günlük Ücret
Televizyon14 TL
Buzdolabı14 TL
Klima20 TL

2023 Karayolları Misafirhanesi Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Karayolları Misafirhanelerinde yemek ücretleri sunulan yemeğe göre farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak 84 TL 70 TL ve 55 TL arasında belirlenmiştir. Nitekim bu ücretler misafirhanenin standartlarına göre değişebilmektedir. Bu ücretler asgari ücret olarak belirlenmiştir.

Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Karayolları Misafirhanesi hemen hemen ülkenin belli bölgelerinde bulunan ve yol üstü olması sebebiyle yol güzergahlarınızda kalıp dinlenebildiğiniz ve ihtiyaçlarınızı giderebildiğiniz bir misafirhane olmaktadır.

2022 Yılı Konaklama Fiyatlarına istinaden Ortalama Karayolları Misafirhanesinde konaklama ücreti olarak Paylaşımlı oda kamu personeli 100 TL, sivil vatandaş 200 TL ve Paylaşımsız oda kamu personeli 200 TL, sivil vatandaş 250 TL olarak konaklayabilmektedir.

2022 Ortalama Konaklama Fiyatları
Oda TürüKamu TarifesiSivil Tarife
Paylaşımsız Oda200 TL250 TL
Paylaşımlı Oda100 TL150 TL
Suit Oda250 TL375 TL

Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamu çalışanlarının kişi başı 2022 90 liraya kalabildiği temizliği, rahatı konforu ile birçok oteli geride bırakacak bir misafirhane. Odalar tertemiz. Yastık ve yatak kılıfları mis gibi kokuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretli bir şekilde mevcut. Kahvaltısı standart kahvaltı tabağı. Fakat akşam yemeği mükemmel denecek derecede. Karışık kebap ve karışık pidesini tavsiye ederim. Fiyatlar çok makul. Tesis içerisinde kuaför de mevcut. Personeller çok ilgili ve içten. Emeği geçen tüm karayolları personellerine teşekkür ederim..
Konumu çok güzel, odalar temiz ve personel yardımsever. Kahvaltısı güzel, fiyatı uygun tavsiye ederim.
Harika bir ortam otopark , yemekler, hizmet, güler yüzlü personel ile karşılandık müthiş
Her şeyiyle mükemmel bir öğretmen olarak öğretmen evi yerine burayı tercih ettim iyikide etmişim 1000 tane öğretmen evine bedel.
Güzel konumda, temiz, uygun fiyatlı konaklama. Teşekkürler.
Temizlik sabah kahvalti ve cazip fiyat gerçekten çok başarılı bir yer tüm karayollarına teşekkür ediyorum
Yeri konum olarak çok iyiydi. Gezeceğimiz yerlere yürüyerek gidebildik. Odaları gayet temiz ve düzenliydi. Sıcak suyu vardı. Güvenlik açısından da düşünmeden kalınabilecek bir yer. İçinde restoranı da var, bir kart alarak kullanabiliyorsunuz. Para kullanılmadığını söylediler. Personeli de gayet sıcaktı.

Karayolları Misafirhanesi Oda Fiyatları, Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Karayolları Misafirhanesi Sivil Vatandaş Fiyatları, Karayolları Sosyal Tesisleri Ücretleri, Karayolları Misafirhanesi Oda Ücretleri, Karayolları Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın