Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Elazığ DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Elazığ ili Akçakiraz Beldesinde yer alan Elazığ Havalimanı Misafirhanesi, Havalimanı tam karşısında yer almaktadır. Güzel ve derli toplu bir misafirhane olan Elazığ Dhmi Misafirhanesi kamu personellerinin veya geçici görevle gelen personellerin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır.

Sivil vatandaşlarında konaklayabileceği bir misafirhane olan Elazığ Havaalanı Misafirhanesi odalarının içerisinde sunulan olanaklar ve lavabolarının banyolarının temizliği ilede dikkat çekmektedir. Elazığ şehrinin tüm güzelliklerini görürken aynı zamanda uygun fiyatlı bir konaklama ilede bütçe dostu yaklaşım sunulmaktadır.

Elazığ Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Elazığ Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0424 255 14 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşilyurt Mahallesi, Havalimanı Caddesi, Elazığ Havalimanı Akçakiraz – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiElazığ Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Son derece yardımcı personeli ile çok rahat bir Havaalanı. İşletmecilere teşekkürler
Güzeldi Terminale montu unutmuştum yetkililere ulaştım.Çok yardımcı oldular.Küçük temiz güzel bir terminal.
Elazığ için yeterli büyüklükte bir havalimanı, genel görünüm olarak temizdi, Anadolujet ve Pegasus uçuş yapıyor. Ankara, İstanbul ve İzmir uçuşları var. Ayrıca dış hattan gelen yolcular için pasaport kontrolü mevcut. İki adet araç kiralama ofisi, büfe ve restoran havalimanında gördüklerimden……
Büyük şehirlerdeki gibi kalabalık değil, bu tür havalimanlarına bayılırım.

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Elazığ Havalimanı Misafirhanesi

Elazığ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Elazığ Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın