Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Elazığ Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Elazığ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Elazığ DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Elazığ ili Akçakiraz Beldesinde yer alan Elazığ Havalimanı Misafirhanesi, Havalimanı tam karşısında yer almaktadır. Güzel ve derli toplu bir misafirhane olan Elazığ Dhmi Misafirhanesi kamu personellerinin veya geçici görevle gelen personellerin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır.

Sivil vatandaşlarında konaklayabileceği bir misafirhane olan Elazığ Havaalanı Misafirhanesi odalarının içerisinde sunulan olanaklar ve lavabolarının banyolarının temizliği ilede dikkat çekmektedir. Elazığ şehrinin tüm güzelliklerini görürken aynı zamanda uygun fiyatlı bir konaklama ilede bütçe dostu yaklaşım sunulmaktadır.

Elazığ Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Elazığ Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0424 255 14 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşilyurt Mahallesi, Havalimanı Caddesi, Elazığ Havalimanı Akçakiraz – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiElazığ Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Elazığ Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Son derece yardımcı personeli ile çok rahat bir Havaalanı. İşletmecilere teşekkürler
Güzeldi Terminale montu unutmuştum yetkililere ulaştım.Çok yardımcı oldular.Küçük temiz güzel bir terminal.
Elazığ için yeterli büyüklükte bir havalimanı, genel görünüm olarak temizdi, Anadolujet ve Pegasus uçuş yapıyor. Ankara, İstanbul ve İzmir uçuşları var. Ayrıca dış hattan gelen yolcular için pasaport kontrolü mevcut. İki adet araç kiralama ofisi, büfe ve restoran havalimanında gördüklerimden……
Büyük şehirlerdeki gibi kalabalık değil, bu tür havalimanlarına bayılırım.

Elazığ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Elazığ Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Elazığ Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir