Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Marmaris Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Marmaris Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Muğla ilinin Marmaris ilçesinde faaliyet gösteren Marmaris Polisevi oldukça etkileyici bir bina ve merkezi konumu ile akıllarda yer edinmektedir. Denizin tam karşısında yer alan ve plajlara tam 1 dakikalık mesafede yer almaktadır. Restoran kısmı deniz manzaralı olmakla birlikte oldukça ilgi çekici olmaktadır.

Popüler bir tesis olan Marmaris Polisevi konaklama hizmeti ve lezzetli yemekleri ile oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir. Izgaraları ile akıllarda yer edinen Marmaris Polisevi uygun fiyatı sayesinde yılın 12 ayı hep tercih edilmekte ve yoğunluk bulunmaktadır.  Marmaris Polisevi aynı zamanda Bodrum’a 110 km, Datça’ya 70km ve Muğla’ya ise 54km mesafede yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Marmaris Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Marmaris Polisevi Fiyatları , Marmaris Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Marmaris İlçesinde Gezilecek Yerler;

 1. Eski Çarşı
 2. Marmaris Kalesi
 3. Hafsa Sultan Kervansarayı
 4. Halıcı Ahmet Urkay Müzesi
 5. Marmaris Amfi Tiyatro
 6. Günnücek

Marmaris Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Marmaris Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Marmaris Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Marmaris Polis Evi Telefonu 0505 318 48 47 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 

Marmaris Polisevi Adresi

Marmaris Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Marmaris Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Marmaris Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Marmaris Polis Evi Adresi Kemeraltı Mahallesi, 66. Sokak No:2 Marmaris – Muğla adresinde yer almaktadır.

Marmaris Polis Evi Konumu Nerede

Marmaris Polisevi Yorumları

Konum olarak çok iyi halk plajının karşısında. yat limanına, çarşıya yakın . Gezmek denize girmek ve kalmak için mükemmel bir yer. Personel çok kibar ve ilgili . Restoranında Denize karşı kahvaltı mükemmeldi …
Denize 50 metreden daha yakın bir mesafede, gayet temiz, güvenli ve merkezi konumda konaklama yapabileceğiniz daha uygun bir yer Marmaris’te yoktur diye düşünüyorum. Polis veya polis yakını olarak sosyal tesislere giriş kartı sahibi kişilerin ve kamu personelinin konaklama yapabildiği bir yer olduğu için öncelikle garip tiplerle karşılaşma ihtimaliniz yok. Teras katında müthiş bir manzaraya karşı uygun fiyat ile kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği yeme imkanı var, 2022 yılı Mayıs ayında kişi başı ücret — TL gibi cüzi bir fiyat ile konaklama yaptık, kahvaltısı yeterli ve kişi başı 30 TL ücreti var, fiyat performans değerlendirmesi yapılabilecek daha ucuz bir yer olmadığı için sanırım en uygun yer.
Çalışanlar güler yüzlü hizmet on numara sahile çarşıya yakınlık olarak çok iyi kahvaltısı güzel restoran kısmında çeşit çok lezzetli ürünleri var odalar gayet hijyenik her şey için teşekkürler dileriz
Mükemmel bir konaklama mekanı…Bir çok kamu misafirhanesini kullanmış biri olarak mükemmel bir restoranı olduğunu söyleyebilirim.Alakart sunum yapıyorlar seçenekler güzel ve lezzetli.Kahvaltıyı da es geçmeyeceğim.Tabiki muhteşem deniz manzarasına hiç sözüm yok.Çalışanların eline emeğine sağlık.
Odalar temiz, yemekhane manzarası efsane çalışan görevliler ve görevli tüm emniyet personeline teşekkürler.👏👏🏻👏🏻👏🏻 …

Marmaris Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Marmaris Polisevi Fiyatları, Marmaris Misafirhaneleri, Marmaris Polis Evi Telefonu, Marmaris Polis Evi Ücretleri, Marmaris Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın