Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kırıkkale Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Kırıkkale ilinin Merkez ilçesine bağlı Kırıkkale Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kırıkkale Öğretmenevi şehir merkezinde yer alan bir öğretmenevi olamakta olup, rahat bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Yoğunlukla tercih edilen öğretmenevi rezervasyon usülü ile konaklama hizmeti vermektedir.

Kırıkkale Öğretmenevi Odaları; 32 oda ve 60 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, telefon, fön makinası, wc, duş ve 24 saat sıcak su  bulunmaktadır.

Kırıkkale Öğretmenevi Genel Olarak; otopark, kablosuz internet, restoran, kafeterya, çay bahçesi, dinlenme salonu hizmetleri sunulmaktadır.

Kırıkkale Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Kırıkkale Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Kırıkkale ilinin Merkez ilçesine bağlı Kırıkkale Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0318 224 54 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Öğretmenevi Adresi

Kırıkkale ilinin Merkez ilçesine bağlı Kırıkkale Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Fabrikalar Mahallesi, 6. Sokak No:1 Merkez – Kırıkkale adresinde yer almaktadır.

Kırıkkale Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 yılı konaklama fiyatları

Kişi Başı Konaklama Fiyatları>ÖğretmenKamuSivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 300 ₺400 ₺450 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 600 ₺700 ₺900 ₺
Oda FiyatlarıÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda (Single)600 ₺700 ₺900 ₺
Suit Oda 900 ₺1100 ₺1300 ₺

Kırıkkale Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Kırıkkale Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Kırıkkale Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yepyeni pırıl pırıl bir yaşam alanı sunuluyor. Bina yeni yapılmış. Herşey yeni ve temiz durumdadır. Öğretmenlerden ziyade uzun süre burada kalan çeşitli şirketlerin elemanlarının kaldığı bir konaklama yeri olduğunu düşünüyorum. Boşalan yer olduğunda siz aramışsanız kalabiliyorsunuz. Gerçi hemen her yerde sistem böyle çalışıyor. Tatil beldelerinde, özellikle tatil zamanlarında, hiçbir zaman yer bulmak mümkün olmuyor. Bina otel ve düğün salonu olarak iki değişik hizmet veriyor.
Premium bir otel havası barındırıyor. Kötü yorumlara aldırış etmeyin. Tek kişilik odada kalıyorum ve mükemmel. Temizlik Hijyen 10/10 Danışman Serkan bey samimi ve yardımsever Sıcak su, lavabo hijyeni 10/10 Onun dışında negatif bir olay yaşamadım ben çok beğendim..
Odalar temiz ve ferah,düzenli, çalışanlar ilgili ve kibar , çok beğendim tavsiye ederim .
Çok beğendim hiç beklediğim gibi çıkmadı daha güzeldi odaları temizdi sıcak su vardı odalar klimayıdı öneriyorum
Ben çok rahat ettim. Oda sıcaklığı iyiydi. Yataklar rahattı. Temizlik yeterli seviyede. Banyosu güzel. Banyonun fiskiyesinden akan su oto yıkamacıların tabancasındaki su gibi akıyor. Adamda kir mir kalmaz. Ayrıca kaşınan yeriniz varsa da kaşıma da yapıyor 😁 kahvaltı idare ederdi.

Kırıkkale Öğretmenevi Telefon Numarası, Kırıkkale Kırıkkale Öğretmenevi Adresi Konumu, Kırıkkale Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kırıkkale Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın