Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Keskin Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Kırıkkale ilinin Keskin ilçesine bağlı Keskin Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Keskin Öğretmenevi bir çok öğretmen evinden daha profesyonel bir şekilde hizmet sunmakta olup, rahat ve konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Şehir merkezinde yer alan Keskin Öğretmenevi uygun fiyatı sebebiylede bütçe dostu olmaktadır.

Keskin Öğretmenevi Odaları; 22 oda ve 41 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, klima, buzdolabı, elbise dolabı, modern yataklar, kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

Keskin Öğretmenevi Genel Olarak; otopark, dinlenme salonu, düğün salonu, restoran, kafeterya hizmetleri sunulmaktadır.

Keskin Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 27 km mesafededir.

Keskin Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Kırıkkale ilinin Keskin ilçesine bağlı Keskin Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0318 515 40 49 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Keskin Öğretmenevi Adresi

Kırıkkale ilinin Keskin ilçesine bağlı Keskin Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenice Mahallesi Yozgat Caddesi No:27 Keskin – Kırıkkale adresinde yer almaktadır.

Keskin Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevinne ait güncel konaklama fiyatları paylaşılmamıştır.

Keskin Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Keskin Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Keskin Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yepyeni pırıl pırıl bir yaşam alanı sunuluyor. Bina yeni yapılmış. Herşey yeni ve temiz durumdadır. Öğretmenlerden ziyade uzun süre burada kalan çeşitli şirketlerin elemanlarının kaldığı bir konaklama yeri olduğunu düşünüyorum. Boşalan yer olduğunda siz aramışsanız kalabiliyorsunuz. Gerçi hemen her yerde sistem böyle çalışıyor. Tatil beldelerinde, özellikle tatil zamanlarında, hiçbir zaman yer bulmak mümkün olmuyor. Bina otel ve düğün salonu olarak iki değişik hizmet veriyor.
Temiz uygun fiyat olarak da MEB personeli %50 oraninda indirim uygulandı. Sabah kahvaltısı yok.
Odalar çok temiz,resepsiyonda ki beyefendi çok yardımsever bina yeni yapılmış.Otel konforunda .
Bir ilçe öğretmenevine göre çok çok temiz.simdiye kadar gittigim il merkezlerindeki öğretmenevlerinden daha bakımlı. Lavabosu bembeyaz nevresimleri.resepsiyondaki abi de çok ilgiliydi
Yeni olduğu için ta olarak bazı odalar düzenli değil ama iyi bir odada otellerden daha konforlu. Kahvaltı verilmediği için dör yıldız. Tavsiye ederim
Yeni bina, tertemiz odalar ve sizi hoş sohbetleriyle karşılayan resepsiyon. 4 gün konakladık, yolumuz Keskin’den geçtiğinde mutlaka tekrar konaklayacağız.

Keskin Öğretmenevi Telefon Numarası, Kırıkkale Keskin Öğretmenevi Adresi Konumu, Keskin Öğretmenevi Oda Fiyatları, Keskin Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın