Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bolu Karayolları Misafirhanesi
Bolu Karayolları Misafirhanesi
4.5/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Bolu Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Bolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bolu Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bolu ilinin Düzce Yolu üzerinde bulunan Bolu Karayolları 41. Şube Şefliğine bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesi misafirperverliği ile akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır.

Oldukça güven veren personellerinin yanında her türlü konuda yardımcı olması sebebiyle beğenilen ve ilgi duyulan misafirhanelerden olmaktadır.

Karayolları Bolu Dağı Misafirhanesi, nezih bir ortam olmasının yanında hesaplı ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Bolu Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0374 225 30 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Bolu Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bolu Düzce yolu Üzeri Yeşilköy – Bolu adresinde yer almaktadır.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Bolu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İşim geregi karabuk e her gittigimde vaz gecilmez tek adresim Nezih bir ortam hesapli ekonomik herseyden önemliside temiz ve lezzetli yemekleri var güler yuzlu ve anlayışlı personeli ile çalisma hayatlarinda başarilarının devamını dilerim
Tabiat çok güzel tesis biraz daha bakımlı olabilirdi tabiki devlet ve ödenek kaynaklı. Yönetim Müdür Sinan bey ve çalışanları çok yardımcı ve cana yakın odalar temiz ve hijyendi. Ayrıca kaplıca suyu muhteşem. Tavsiye ederim.
Keyifli ve güvenli bir mekan Durmadan geçmediğim bir durak Tavsiye ederim

Bolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bolu Misafirhaneleri, Bolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Bolu Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir