Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Manisa Karayolları Misafirhanesi
Manisa Karayolları Misafirhanesi
5/5 - (3 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Manisa Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Manisa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Manisa Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Manisa ilinin Merkezinde bulunan ve Karayolları 23. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Manisa Karayolları Misafirhanesi deneyimli personellere ev sahipliği  yapmaktadır. İlgi ve alakanın en üst düzeyde yer almasının yanında profesyonel hizmet anlayışı sayesinde evinizde hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Karayolları Misafirhaneleri her açıdan değerlendirdiğimizde mükemmel ve ilgi çekici olmaktadır. Tüm Türkiye’de farklı bölgelerde hizmet vermeleri sebebiyle kamu personelleri tarafından oldukça yoğun bir biçimde tercih sebebi olmaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Manisa Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0236 231 57 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Adresi

Manisa Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Manisa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Merkez Efendi Mahallesi, İzmir Caddesi No:266 Merkez- Manisa
 adresinde yer almaktadır.

Manisa Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Manisa Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Güler yüzlü karşılandık. Ulaşım kolay. İlgiye çok teşekkür ederim.
Konum olarak şehir merkezinde odalar temiz ferah
Güzel ve sevimli bir yer. Resmi bir yer olmasına rağmen şehirde ki bir çok oteller ile yarışabilir. Personelin samimi davranışları ayrıca övgüye değer.
Yer çok güzel temizlik açısından mükemmel ve çok ilgililer herşey için çok teşekkürler

Manisa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Manisa KArayolları Misafirhanesi Resimleri

Manisa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Manisa Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir