Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

ankara diyanet evi misafirhanesi
ankara diyanet evi misafirhanesi
post

Diyanet Başkanlığınında çalışan personellerin, diğer kamu personellerin konaklamaları için hazırlanmış olan Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi 2017 yılında hizmete açılmıştır.

Yurt dışından veya yurt içnden konaklam dinlenme sosyal ve kültürel ihtiyaçların giderilmesi için Ankara’nın merkezinde hizmet veren Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi hem iş gezilerinizde, hem tatil planlarınızda tercih edebileceğiniz uygun bir misafirhane olmaktadır.

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Yatak Kapasitesi

2020 yılında geniş kapsamlı bir tadilattan geçen Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi;

  • 4 adet Suit Oda
  • 4 adet Yarı suit oda
  • 48 adet Standart oda ile hizmet vermektedir.

Teras katında ayrıca tadilat yaparak 4 mevsim kullanmaya yeterli bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Fiyatları

ANKARA Diyanet Evi Konaklama Fiyatları  2022
Oda TipiKamuSivil
Tek Kişilik Oda275 TL412.5 TL
İki Kişilik Oda350 TL525 TL
Yarı Süit üç Kişilik Oda450 Tl675TL
Suit Oda500 TL750 TL

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Kahvaltı Fiyatları

Konaklama harici yalnız kahvaltı hizmet ücreti;

Standart Kahvaltı : 60,00 ₺
Serpme Kahvaltı : 110,00 ₺ (en az 2 kişilik)

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Telefonu

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için hazırlanmış olan birbirinden güzel odalara ev sahipliği yapan Ankara Diyanet Evi (0312) 419 51 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Adresi

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için adres olarak Kavaklıdere Mahallesi, Bankacı Sokak No:11 Çankaya – Ankara adresinde yer almaktadır.

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Resimleri

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Konumu

Ankara Diyanet Evi Misafirhanesi Konaklayanların Yorumları

Bayramın ilk gecesini orda geçirdik. Hizmet, temizlik, güleryüz, kahvaltı her şey çok temiz ve nezihti. Resepsiyondaki beyfendi de oldukça nazik ve kibar davrandı.İkinci defa Diyanet evinde konakladım, Ankaraya gelirsem yine orda konaklarım. Teşekkür ederim kaliteli hizmetten dolayı .
5 yıldızlı otellere taş çıkartacak derecede temiz ve kaliteli hizmet veriyor. Memurlar için ücretide gayet uygun. Ramazan ayında Sahur hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.
Merkezi bir konumda, kamu çalışanlarına hizmet veren bir kurum. Odalar ve hizmet çok güzel. Kahvaltı zengin. Biz çok memnun kaldık, fiyat performans açısından çok iyi.
Konum olarak iyi bir yerde. Odalar ve ortak alanların temizliği gayet iyi. Fiyat/performans olarak tavsiye edilir. Ankara geldiğimde tekrar tercih edeceğim nezih bir yer.
Ev ortamı memnuniyet ve samimiyeti gördük odaların temizliği fevkalade 👍 Yunus ve Haydar hocalarımızdan ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum 😊🌹
Ankara’ya iki sefer geldik. Her ikisinde Diyanet evini tercih ettik. Temizliği, hijyeni ve sessizliği ile tavsiye edilir. Konumu da diyanet çalışanları için en ideal yerde.
Kocatepe camii hemen yanı başında, Kızılay’a 10 dakika yürüme mesafesinde, odalar temiz.

 

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

One Comment

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir