Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bitlis Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bitlis Öğretmenevi Odaları; 60 oda 110 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, elbise dolabı, banyo, lavabo, şifoniyer bulunmaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, spor salonu, pilates salonu, bayan kuaförü, erkek kuaförü, konferans salonu, kafeterya, toplantı salonu, organizasyon salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İl merkezine 5 km. Hükümet Konağına 3 km. Hastaneye 500 metre uzaklıktadır.

Bitlis Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0552 456 41 13 veya 0434 226 77 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bitlis Öğretmenevi Adresi

Bitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Beşminare Mahallesi, 18. Sokak No:5 Merkez/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 Bitlis Öğretmenevi Konaklama Fiyatları

Double Oda: Kamu: 600 TL. Sivil: 650 TL.

İki Kişilik Oda: Kamu: 600 TL. Sivil: 650 TL.

Üç Kişilik Oda: Kamu: 600 TL. Sivil: 650 TL.

Suit Oda: Kamu: 700 TL. Sivil: 800 TL.

Bitlis Öğretmenevi Konumu Nerede

Bitlis Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Şu zamana kadar kaldığım en iyi öğretmenevlerinden biri. Odalar gayet temiz, nevresimler temiz, öğretmenevinin içi temiz. Kahvaltıda Bitlis’in lezzetlerinden bulunması beni çok mutlu etti. Çeşitli peynirler, kete ve dahası. Biz çok memnun kaldık. Personelleri de gayet güleryüzlüdü. Tavsiye ederim.
Ogretmenevi standartlarini koruyan bir yer. Temizlikten yana bir problem yok. Aksamlari cay kahve icebileceginiz bir kantini mevcut. Sehrin gurultusunden de uzak. Wi-fi cok hizli degil ama uygun fiyatli konaklayabileceginiz bir yer.
Temiz, otel konforunda bir yer. Fiyatlar makul seviyede. Bitliste konaklamada ilk tercih edilebilecek yerler arasında. Sadece merkeze 7 km.
Bitlis şehir merkezinin çıkışında Eren Üniversitesi kampüsüne yakın mesafede, yol üzeri güzel bir mekan. Ulaşım kolaylığı olduğu için Bitlis ve ilçelerine gelenlerin tercih ettiği güvenilir bir adres. Odaları temiz ve bakımlı. Kahvaltı ve yemek servisleri de mevcut. Ayrıca giriş lobisinde ki kafeteryada oturup zaman geçirebilirsiniz. Burada konaklayıp günü birlik tüm ilçeleri gezebilirsiniz. Eski Bitlis çarşısına da uğrayıp tarihi mekanları gezerken mutlaka büryan yemeğinin lezettine bakın. İyi gezmeler diliyorum
18 gün kaldık kendi evimizdeymişiz gibi rahat ettik. kurum müdürü Tahir Bey ve tüm çalışanlar çok samimi ve her türlü yardımcı oldular.odalar temiz mobilyalar da rahatti.bahçesi de her saatte oturulabilir .kahvaltı ücretsizdi ve çok güzeldi yeterli idi.aksam yemekleri de lezzetli ve doyurucu.diger öğretmenevlerinde çokça konaklayan biri için en beğendiğim kurum oldu.

Bitlis Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bitlis Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bitlis Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bitlis Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın