Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hizan Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Hizan Öğretmenevi Odaları; 30 oda ve 63 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, şifoniyer, kablosuz internet, kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, konferans salon, çay bahçesi, lobi, dinlenme salonu, oyun salonu, yazlık çay bahçesi bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 50km mesafede bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0434 611 22 63 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hizan Öğretmenevi Adresi

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenikent Mahallesi, Hükümet Caddesi, N0:70 Hizan/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Hizan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: 2024 yılına ait konaklama fiyatları paylaşılmamaştır. 

ODALARKAMUMİSAFİRKAMU AYLIKMİSAFİR AYLIK
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALAR60 TL80 TL850 TL1250 TL
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALAR TEK KONAKLAMAYA KAPATILDIĞINDA90TL120 TL1200 TL1750 TL
SUİT1- SUİT2- SUİT3- SUİT4120 TL150 TL2500 TL3000 TL
SUİT 5140 TL160 TL————

Kurumumuz otel fiyatları, Şubat 2013- 2665 sayılı tebliğler dergisinde yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Uygulama Yönergesi’nin 21. Maddesi doğrultusunda oluşturulan fiyat tespit komisyonu tarafından belirlenmiştir.

 1. Fiyatlarımıza KAHVALTI ücreti dahil değildir.
 2. Konaklama en fazla 15 gün yapılabilir. 15 gün üstü konaklamalarda kayıtlar tekrar yenilenebilecektir.
 3. Görevli statüsünde konaklayacak kamu personelinden o yılki bütçe uygulama talimatına göre ücret alınır.
 4. Tedavi amacıyla ilimize gelen ve bu durumu belgeleyen üyelerimiz ile refakatçilerine üye ücretinde % 20 indirim yapılır.
 5. Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı personeli ile tüm bakanlıkların personelinden geçici görevlendirme onayı ve kadro durumunu gösterir belgeyi ibraz ederek konaklayacak olanlardan ilk on gün için alacakları gündelik kadar, 10 günden sonra ise alacakları gündeliklerin %50 ‘si kadar konaklama ücreti alınır.
 6. öğrenci durumunu belgelediği taktirde üye fiyatından faydalanacaktır.
 7. İki kişilik odada tek kalan misafirlerimiz odaya günlük 2. Misafirin gelmesini kabul etmiş sayılır.
 8. Kurumda tek kişilik oda olmadığından, odada tek kişi kalma talepleri otelin doluluk oranlarına göre değerlendirilir. 2 Kişilik odada tek konaklamaya kapatıldığında tek kalmak isteyenlerden yönetmelik gereği tarife üzerinden 2. Yatağın %50 ücreti alınır.
 9. Çocuklar; 0-3 yaş ücretsiz, 3-6 yaş %50 indirimli, 7 yaş ve üstü tam ücrete tabidir.
 10. Valilik onayı olan öğrenci, sporcu, vb. gruplara üye ücreti uygulanır.
 11. Evli çiftler evlilik cüzdanlarını göstermek zorundadır.
 12. KONAKLAMA ÜCRETLERİ PEŞİN ALINMAKTADIR.
 13. Otelimiz Giriş (Check-İn) saatimiz 12.00 dir. Otelimiz Çıkış (Check -Out) saatimiz 10.00 dir. Sabah 10.00 itibari ile odayı boşaltmayan misafirlerin kaydı 1 gün daha uzatılarak ücreti alınır.
 14. Çamaşır yıkama ücreti 10 TL’dir.
 15. Bu fiyatlar 25.01.2022 – 25.02. 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Hizan Öğretmenevi Konumu Nerede

Hizan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Son teknoloji ile donatılmış .ülkemizin değerli öğretmenleri için inşa edilmiş harika bir yer.icerisinde cafe,oyun salonları gibi çeşitli eğlence ve dinlenme alanları mevcut.
Şehrin merkezinde güzel bir yer.Lokantası var.Önünde ve arkasında çok güzel oturulacak yerler var.Uygun fiyatlı bir yer.
Kuçuk bi ilçeye göre harika bi öğretmen evi tam bir otel konforunda
Eski binasında 2011 yılında kalmıştım. Maalesef öğretmenevine yakışır bir bina değildi. Yeni binası gayet güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yıllar sonra görmek güzel oldu. Hizan da güzellleşmiş. Kısa süre kalmış ve güzel anılar biriktirmiştim.

Hizan Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları


Hizan Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Hizan Öğretmenevi Adresi Konumu, Hizan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Hizan Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın