Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Eskişehir Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Eskişehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Eskişehir Polis Evi Fiyatları , Eskişehir Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Eskişehir ilinin merkezinde yer almakta olan Eskişehir Polis Evi Çevre Yolu üzerinde Vali Hanefi Demirkol Tesisleri yanında hizmet vermektedir. Eskişehir Polisevi toplamda 43 oda ve 94 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup; 4 adet suit, 5 adet duble, 17 adet iki yataklı, 17 adet üç yataklı odaya sahiptir.

Eskişehir Polis Evi konaklama, lokanta, Lobi, Resepsiyon, çok amaçlı salon, mescit, çamaşırhane, kafeterya bulunmaktadır.

Eskişehir Polisevi uygun fiyatı sebebiyle 12 ay boyunca her zaman yüksek bir doluluk oranına sahip olmaktadır. Beğenilen ve fiyatının uygun olması, aynı zamanda kamu güvencesinde olması gibi seçenekler sayesinde kendisine hayran bırakmaktadır.

Eskişehir Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Eskişehir Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Eskişehir Polis Evi Telefonu 0222 322 36 36 – 0505 318 26 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Polis Evi Adresi

Eskişehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Eskişehir Polis Evi Adresi Esentepe Mah. Burhaniye Cad. No:1/B (TEİ yanı) Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Polis Evi Konumu Nerede

Eskişehir Polis Evi Konaklama Yorumları

Ortamı temiz ve nezih bir mekan. Çalışanlar yardımcı oluyorlar.. Kışın gitmemize rağmen güzel vakitler geçirdik..
Çalışanları çok ilgili. Bizim için tek tek randevulu müşterilerini arayarak yer ayarladılar Özverili davranışları için çok teşekkür ederim. Odamiz temiz ve duzenliydi. Yemek oldukca ekonomikve lezzetliydi . Diger polisevlerine göre hizmet de gayet iyiydi.
Kendimizi evimizde gibi hissettiren tüm memur arkadaşlarımıza ve personele teşekkü r ederiz.Çok memnun kaldık.Bir dahaki Eskişehir seyahatimizde mutlaka konaklama yerimiz burası olacak.👏👏👏
Girişteki Polis abilerimden, çalışan bütün personele teşekkür ediyorum. Çok güzel bir yer. Yeşillik temiz hava… Fiyatlar gayet makûl. Yemekler çok güzel. Odalar temiz ve bakımlı. Kesinlikle dışarda bulunan kafeteryada yorgunluk kahvesi için derim. Aracımdaki buzdolabını fişte takılı unutmuşum😊 aracım çalışmadı. Herkes seferber oldu yardımcı olmak için. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum.
Güler yüzlü ilgili personeleliyle hizmet veanariyo temiz yemekler ucuz ve leziz ana cadde üzeri olması da ayrıcalık bence ….

Eskişehir Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Eskişehir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Eskişehir Polis Evi Fiyatları, Eskişehir Misafirhaneleri, Eskişehir Polis Evi Telefonu, Eskişehir Polis Evi Ücretleri, Eskişehir Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın