Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Bitlis ilinin il merkezinde yer alan Bitlis Eren Üniversitesi bünyesinde hizmet sunan Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Bitlis Eren Üniversitesi Konukevi olarak bilinmektedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi 48 adet standart odası ve 16 adet suit odası ile toplamda 64 oda ve 128 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi beş yıldızlı otel konforunda sunduğu hizmetleri ile kendisine hayran bırakmakta olup, kamu misafirhanesi sıfatı ilede bütçe dostu olmaktadır.   Hem açık hem kapalı otopark hizmetleride ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi şehrin beğenilen bir konumunda yer almakta olup, 2015 yılından beridir sunduğu konaklama hizmetinde sıcak ortamı ve rahatlığı ilede hayranlık uyandırmaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Bitlis Eren Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0434 222 00 00 – Dahili:1630

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı PK:13000 Merkez/Bitlis

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Bitlis merkeze 10 km mesafede, üniversite içerisinde, bir gece konakladığımız ve çok beğendiğimiz tesistir. Dışarıda otopark alanı mevcut. Resepsiyon personeli çok ilgili. Odaların genişliği, temizliği ve fonksiyonalitesi kesinlikle 4 yıldızlı otel konforunda. Kahvaltı ve diğer imkanları kullanmadığımız için değerlendirme yapamıyorum. İhtiyacınız olursa ailenizle birlikte rahatlıkla kalabileceğiniz, sessiz, sakin bir mekandır. Kamu personeli 300 TL, sivil personel 350 TL idi. Fiyat performans oranı gerçekten çok iyi.
Beş yıldızlı bir otel konforunda bir konuk evi. Personel Güler yüzlü . Sabah kahvaltısı bol çeşit. Tertemiz odaları var. Ekonomik fiyat.
Bitlis in çıkışında üniversite kampüsünün içerisinde yer alıyor. Oda merkezi sistem ile soğutuluyor (dereceyi ayarlayabiliyorsunuz), tuvalet ve banyo oda içerisinde, ayak havlusuna kadar veriliyor, şampuan, vücut şampuanı, sabun, tuvalet kağıdı odalarda mevcut, akşam çayı elektrikli semaverde ikram ediliyor, sabah kahvaltısı doyurucu, oda temizliği gayet güzel, üniversitenin içinde Konuk evine yaklaşık 300 M mesafede şok market mevcut, odalarda çalışır vaziyette içinde su olan mini buzdolabı mevcut, fiyatı: 4 yataklı oda 1200 TL.
Eren ailesine, Konukevi yöneticileri ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Beş yıldızlı otel konforunda temiz nezih güzel bir konuk evi. İyiki varsınız. 👏👏👏 …
Fiyatları çevreye göre uygun. Kahvaltı çeşitleri idealdir. Odamiz temiz ve düzenli idi. Tavsiye ederim

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bitlis Eren Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın