Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İzmir Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu
Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu
post

İzmir şehrinin en nadide ilçelerinden biri olan Çeşme ilçesinde hizmet sunan Çeşme Meteoroloji Müdürlüğü bünyesine bağlı Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi, konaklama ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış ve çözümler sunan bir misafirhane olmaktadır.

Kamu güvencesinde olmasının yanında oldukça, güzel oldaları, bahçesi, banyosu, lavabosu ile hem huzurlu hemde sakin bir şekilde konaklayabileceksiniz. Güzel ve ferah odaları ile sakin huzur dolu bir tatil veya işlemlerinizi halletmeniz için güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir Çeşme Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0232 723 12 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çeşme Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir Çeşme Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ilıca, Celal Bayar Mahallesi, 5200. Sokak No:30 Çeşme – İzmir adresinde yer almaktadır.

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Çeşme Meteoroloji Misafirhanesine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Meteoroloji 2. Bölge (İzmir) Müdürlüğü ve Çeşme Meteoroloji Müdürlüğü Misafirhaneleri 2019 Yılı Ücret Tarifesi

1-) a)Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının personeli ile emeklileri ve bunların eşleri, üstsoy ve altsoylarından 40,00 TL

b) 2006/16 Sayılı Başbakanlık Genelgesi gereği şehitlerimizin eş, anne, baba ve çocukları ile gaziler, harp ve vazife malulleri, bunların eş, anne, baba ve çocuklarından 40,00 TL

2-)1 numaralı bentte yer almayanlardan 60,00 TL

3-)Geçici görevli tüm kamu kurumu personelinin geçici görevlendirmenin ilk 10 günü için 40.00 TL, sonraki günler için 19.00 TL,

4-) Geçici görevli denetim elemanları 60.00 TL

5-) 01 Şubat 2016 tarihinden sonra doğan çocuklar için bedelsiz,

6-) 01 Şubat 2013 ile 01 Şubat 2016 tarihleri arasında doğan çocuklar için konaklama bedelinin yarısı.

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Aradığım hizmet gerçek manada uygun ve kaliteli
Odaları güzel ve serin, ferah bir şekilde konaklayabileceğiniz bir misafirhane, tatil dönemlerinde önceden rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.
2 gün kaldık her manada mükemmel

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, İzmir Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, İzmir Çeşme Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir