Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Düzce Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı Düzce Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Düzce Öğretmenevi Odaları; 1’i Suit 14 oda ve 28 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, banyo, lavabo, klima, merkezi ısıtma sistemi, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Düzce Öğretmenevi Genel Olarak; Restoran, yemekhane, kahvaltı hizmeti, öğretmenler lokali, çay bahçesi, yazlık bahçe, düğün nişan için organizasyon alanı hizmetleri sunulmaktadır.

Düzce Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Düzce Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı Düzce Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0380 523 73 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Düzce Öğretmenevi Adresi

Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı Düzce Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Azmimilli Mahallesi, Gazhane Caddesi No:70/2 Merkez – Düzce  adresinde yer almaktadır.

Düzce Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: 2023 yılı otel fiyatları paylaşılmamıştır.

2021 OTEL FİYAT LİSTESİ

(Fiyatlara Sabah Kahvaltısı Dahildir)

ODALAR

(Kişi Başı)

ÜYE

KAMU PERSONELİ

MİSAFİR
ÇİFT KİŞİLİK ODA(Kişi Başı)110,00 TL140,00TL
SUİT ODA (1 Kişi)220,00 TL280,00 TL
SUİT ODA (2 Kişi)280,00 TL320,00 TL
STANDART ODA (ODA KAPAMA)130,00 TL165,00 TL

Düzce Öğretmenevi Konumu Nerede

Düzce Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Sakin ve sıcak bir ortam ve kahvaltı çeşitliliği, gelen ürünlerin bolluğu ile kalitesi çok güzel, fiyatlar makul düzeyde.
İlk defa gittiğim Düzce öğretmen evinden çok memnun kaldım her şeyi tertemizdi çarşaflar banyo filan.
Küçük temiz sıcak bir ortam ilgi ve alakasindan birde güler yüzünden dolayı teşekkürler yasemin hanım yönetime saygılar deneyimli çalışanları var
Odalar gayet güzel pişman olmayacağınız bir öğretmen evi fiyatları da gayet uygun
Otel kalitesinde, çok temiz nezih ve konum olarak çok güzel bir tesis. Yöneticilerin ve personelin emeklerine sağlık.
Kaldığım Öğretmenevleri içerisinde açık ara en temiz ve özenli olanıydı. Kahvaltısı doyurucu ve lezzetli, odaları ferah ve konforlu, personeli ve çalışanları da bir o kadar güleryüzlü. Bir daha olsa tekrar tekrar gelmek isterim. Bayram zamanı verilen bu güzel hizmet için çok teşekkür ederim

Düzce Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları
Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Düzce Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Düzce Öğretmenevi Telefon Numarası, Düzce Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Düzce Öğretmenevi Oda Fiyatları, Düzce Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın