Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren ve Akçakoca Meteoroloji Müdürlüğüne bağlı Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi konaklamak isteyenler için denize yakın, çevre yolları üzerinde merkezi konumda olması sebebiyle oldukça beğenilen bir misafirhane olmaktadır.

Herkesin rahatlıkla konaklayabileceği bir yapıda olması sebebiyle, herkesin rahat bir biçimde oturabileceği bir misafirhane olmaktadır.

Akçakoca’nın en merkezi yerinde ve oldukça beğenilen bir konumu, odalarının ferahlığı, odalarının güzelliği ile beğenilen bir misafirhane olmaktadır.

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0380 611 41 46 veya 0381 611 54 73 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Düzce Akçakoca Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ayazlı Mahallesi, Ereğli Caddesi, No:9 Akçakoca – Düzce adresinde yer almaktadır.

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Meteoroloji Misafirhanesine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Not2: Ortalama Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları için Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları 2022 konusunu ineleyebilirsiniz.

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İş için geldiğimde konakladım geçen sene çok memnun kaldım.
1 hafta kaldım, hersey çok güzel çok güzeldir denize yakın merkezi yerde
Oldukça güzel bir misafirhane oldukça beğendim

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Düzce Akçakoca Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir