Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Muş Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Muş Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Muş DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Muş Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şehir Merkezinden ortalama 15km uzaklıkta bulunan Muş Sultan Alparslan Havalimanı hem kendisinin güzelliği hemde misafirhanesinin oldukça güzel ve yeterli olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Muş Havaalanı Misafirhanesi iş, eğitim ve seyahatlerinizde tercih edilebilmekte olup, uygun konaklama fiyatları ilede sizi kendine hayran bırakmaktadır. Yenilenmiş odaları temiz çarşaf ve malzemeleri ile imkanların en üst düzeyde yer aldığı bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Muş Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muş Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0436 250 00 04-05-06-08-09 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muş Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Muş Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muş Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sungu Beldesi Şehit Naim Çiftçi Mahallesi Havaalanı Caddesi No:16 İç Kapı:Z4 MERKEZ – MUŞ adresinde yer almaktadır.

Muş Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiMuş Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Muş Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Muş Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Burası Muştur, yolu yokuştur 🙂 THY ve Pegasus Havayolları ile rahatça İstanbul uçuşu için kullanabileceğiniz bir havalimanı. Şimdiden iyi uçuşlar.
Memleketim diye demiyorum ama muhteşem yardımcı olmaları yönlendirmeleri süper teşekkür ediyorum emeği geçen herkese
Çok güzel olmuş. Yapanlardan Allah razı olsun
Personel son derece yardımcı. Tüm işlemlerinizi çok kısa sürede halledip seyahat edebilirsiniz. ✌🏻

Muş Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muş Havalimanı Misafirhanesi

Muş Havalimanı Misafirhanesi Muş Havalimanı Misafirhanesi Muş Havalimanı Misafirhanesi

Muş Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Muş Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Muş Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Muş Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Muş Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın