Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Foça Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

5/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Foça Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Foça Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Foça Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir ilinin ilçelerinden biri olan Foça ilçesinde hizmet sunan Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Yenifoça Tesisleri oldukça beğenilen tesislerin başında gelmektedir.

Foça il merkezine toplamda 70km uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir ilini en çok ilgi ve güzellik duyulan ve deniz kenarı ilçelerinden biri olmaktadır. Sıklıkla tatil bölgesi olarak tercih edilmekte olup, en güzel ilçeleri arasında yer almaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi içerisinde konaklarken aynı zamanda Foça Sahili, Kosova Plajı, Mersinaki Koyu, Beş Kapılar Kalesi en çok beğenilen doğal güzellikler arasında yer almaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Foça Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Foça Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0232 814 65 44 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Foça Karayolları Misafirhanesi Adresi

Foça Karayolları Misafirhanesi KampıTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Foça Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Fevzi Çakmak Mahallesi, Oruç Reis Caddesi, Foça – İzmir adresinde yer almaktadır.

Foça Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Foça Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Karayollarına ait gayet güzel bir tesis. Geldiğinizde pişman olmayacağınız çocuklar için de uygun bir yer. Çarşıya da yürüyüş mesafesi 5 dk. 👍
Tecrübeli personel sakın otantik huzurlu
Fiyatlar çok uygun. Yemekler gayet lezzetli kesinlikle tavsiye ediyorum.
Güzel foçamızın güzel tesisi. Fiyatlar uygun.

Foça Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Foça Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Foça Misafirhaneleri, Foça Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Foça Misafirhane Ücretleri, Yenifoça Sosyal Tesisleri, Foça Misafirhane Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir