Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Van Polisevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Van Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Van Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4.3/5 - (3 votes)

Van ilinin merkezinde bulunan Van Polisevi diğer adıyla Van İki Nisan Polisevi kendine hayran bırakan güzellikteki binasının yanında sunduğu güzel hizmet ile akıllarda yer edinen nadir misafirhanelerden olmaktadır.

Van Polisevi 38 oda ve 90 yatak kapasitesi ile hizmet sunmakta olup bu odalarda 5 adet çift kişilik suit oda, 2 adet çift kişilik ara suit, 3 adet aile odası, 2 adet çift kişilik oda, 5 adet iki tek yataklı oda ve 21 adet 3 kişilik oda ile hizmet sunmaktadır.

Van şehrinin biririnde güzel yerleri tanımanız gezmenize olanak sağlarken aynı zamanda uygun fiyatı sayesinde rağbet gören ve 12 ay boyunca her daim yoğun bir ilgiye sahip olan misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Van Polis Evi kurumsal yapısı sayesinde tüm memurların ve sivil vatandaşların genellikle ilk tercihleri arasında yerini almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Van Polisevinde konaklamak isteyenler için, Van Polisevi Fiyatları , Van Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Van Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Van Polis Evi Sunulan Hizmetler

 • Konaklama
 • Restaurant
 • Spor Salonu
 • Konferans Salonu
 • Bay ve Bayan Kuaförü
 • Terzi
 • Kafeterya

Van Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Van Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Van Polisevi Telefonu 0(432) 217 49 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Van Polisevi Adresi

Van Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Van Polisevinde konaklamak isteyenler için; Van Polisevi Adresi Vali Mithat Bey Mah. İskele Cad. No:43 Merkez – VAN adresinde yer almaktadır.

Van Polisevi Konumu Nerede

Van Polisevi Konaklama Yorumları

8/2022 yoğun bir dönemde ailecek kaldık. Resepsiyon görevlisi çok yardımcı oldu. Konum ve ulaşım Şehrin en işlek yerinde denilebilir. Araçla gelenler için oldukça uygun ve geniş bir araç park alanı var. GPS ile erişilebiliyor. Çalışanlar soruları/istekleri hemen yanıtladılar. Aile odasında kaldık yataklar ve banyo temizdi.
Suit odasında kaldık bir yatak odası ve bir oturma odası şeklindeydi, odalar tertemiz ve düzenliydi yeterinden fazla dolap vardı. İki adet TV mevcut. Odanın prizleri dahil malzemeleri ve eşyaları görsel olarak çok güzeldi çok memnun kaldık.
Van’da kalınabilecek en güzel ve temiz yer diyebilirim. Odalar temiz ve modern yapıdaydı. Resepsiyondaki arkadaşlar nazik ve ilgiliydi . Tüm görevli personellere çok teşekkür ederim.
5 yıldızlı otel konforunda, eşimle birlikte bir gece kaldık çalışanlar ilgili ve güleryüzlü bakım temizlik ve organizasyonunda emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederiz.
Vana her geldiğimde kaldığım yer. Tertemiz. Çalışanlar kibar. Otopark da var. Van’daki en temiz misafirhane tabii memurlar için

Van Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Van Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Van Polisevi Fiyatları, Van Misafirhaneleri, Van Polisevi Telefonu, Van Polis Evi Ücretleri, Van Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir