Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Muş ilinin il merkezinde faaliyet gösteren Muş Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyen kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi şehrin hemen 8km dışında yer alan bir misafirhane olmakta olup, doğa ile iç içe bir yapıda bulunmaktadır. Güzel bir doğa atmosferine ev sahipliği yapmakla birlikte huzur içinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi konaklama birimi toplamda 26 oda ve 43 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, 2 adet kral odası, 2 adet suit oda, 13 adet twin oda ve 9 adet double oda ile hizmet vermektedir.

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde restoran hizmeti, kafeterya gibi bir çok dinlenebileceğiniz ve huzur dolu vakiler geçirebileceğiniz hizmetler yer almaktadır.

Alparslan Üniversitesi Konukevi temizliği ile akıllarda yer edinmekte olup, birbirinden temiz odaları ve her isteğinize cevap veren resepsiyonu ile rahatlığınıza bir adım daha kolay olmaktadır.

Alparslan Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Alparslan Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0436 249 49 49

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Güzeltepe Köyü Merkez Muş

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim. A sınıf hizmet kalitesi. Odalar son derece temiz ve ferah. Fiyat performansı da cabası. Yerin kalitesine göre ücreti de çok düşük. Öğlen çıkan kebabın tadini, lezzetini başka yerde bulamazsınız Kesinlikle tavsiye ediyorum 🍀🍀🍀🍀 …
Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Gerek odaları, gerek temizliği, gerek çalışan personeli olsun her şey gerçekten çok iyi. Üstelik fiyatı da çok uygun. Sabah kahvaltısı fiyata dahil. Tek küçük olumsuzluğu, şehir merkezinden 8km uzak olduğu
Seyahatimizde yolumuzun üzeri olduğundan konaklamak istedik.Odalar geniş ve temizdi. Emeği geçenlere teşekkürler.
Turkiyeyi gezdim, bir cok otelde,motelde ,konuk evinde kaldım, Muş, çok başka güzel..Personelin sıcak davranışı, eyüb beyin ,üslubu, beyefendi tavırları, vermiş oldukları hizmet tek kelimeyle harika..temiz, hijyenik, konfor, müthiş..Allah razı olsun, hepinizden, MUŞ KONUKEVI PERSONELI VE SAYIN REKTÖR
Temiz havası, şık odaları ve misafir perver çalışanları ile Muş’ta vazgeçilmez bir mekandır. Herkesin geldiğinde kalabileceği ekonomik lüks bir konaklama yeridir. İçerisindeki hamam ve sauna ise tercih etmeniz için başka nedenlerin başında gelmektedir.

Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Alparslan Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın