Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ordu Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ordu Maliye Misafirhanesi hakkında, Ordu Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ordu ilinin Perşembe ilçesinde faaliyet gösteren denize sıfır bir alanda yer edinen Ordu Maliye Misafirhanesi yada diğer adıyla dinleme tesisleri 16 oda 67 yatak kapasitesine sahip bir tesis olmaktadır.

Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Nisan Mayıs aylarında önceden rezervasyon yaptırılarak, haziran temmuz ağustos eylül aylarında 10 günlük paketler halinde tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Ordu Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0452 522 25 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Maliye Misafirhanesi Adresi

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Ordu Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Efirli Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Yalı Sokak No:3 Perşembe – Ordu adresinde yer almaktadır.

Ordu Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriOrdu Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ordu Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Ordu Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Deniz kenarı, ayrıca şehrin gürültüsünden uzak güzel bir yer
Haziran Eylül aylarında 10ar günlük dönemler halinde Nisan-mayis aylarında Ordudefterdarligi sitesinden yayımlanan duyurdan sonra ön başvuru ile yerleştirme yapiliyor.15 konut mevcut 4 tek kişilik yatak, buzdolabı, Ocak ve termosifon mevcut. Mutfak eşyalarını ve nevresimleri kendiniz tedarik etmeniz gerekli.
Öncelikli Defterdarlık Maliye Bakanlığı personeli, ardından diğer kamu görevlilerinin 10 ar günlük periyotta konaklayabilecegi denize sıfır 1+1 sayılabilecek 15 adet konuttan oluşan sosyal tesis. Banyo &vc ve küçük bir mutfak da bulunmakta. Başvurular her sene Nisan sonu Mayıs başı gibi alınmaktadır.
İdeal bir tesis degerlendirilebilir

Ordu Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ordu Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Ordu Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Ordu Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. vay be, burası gerçekten harika! Odaların temizliği ve konforu beni şaşırttı. Personel de çok cana yakın ve yardımsever. Fiyatlar da oldukça makul. Kesinlikle tekrar gelmeyi düşünüyorum!

  Yanıtla

Yorum yapın