Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ordu Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ordu Maliye Misafirhanesi hakkında, Ordu Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ordu ilinin Perşembe ilçesinde faaliyet gösteren denize sıfır bir alanda yer edinen Ordu Maliye Misafirhanesi yada diğer adıyla dinleme tesisleri 16 oda 67 yatak kapasitesine sahip bir tesis olmaktadır.

Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Nisan Mayıs aylarında önceden rezervasyon yaptırılarak, haziran temmuz ağustos eylül aylarında 10 günlük paketler halinde tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Ordu Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0452 522 25 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Maliye Misafirhanesi Adresi

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Ordu Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Efirli Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Yalı Sokak No:3 Perşembe – Ordu adresinde yer almaktadır.

Ordu Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriOrdu Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ordu Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ordu Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Ordu Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Deniz kenarı, ayrıca şehrin gürültüsünden uzak güzel bir yer
Haziran Eylül aylarında 10ar günlük dönemler halinde Nisan-mayis aylarında Ordudefterdarligi sitesinden yayımlanan duyurdan sonra ön başvuru ile yerleştirme yapiliyor.15 konut mevcut 4 tek kişilik yatak, buzdolabı, Ocak ve termosifon mevcut. Mutfak eşyalarını ve nevresimleri kendiniz tedarik etmeniz gerekli.
Öncelikli Defterdarlık Maliye Bakanlığı personeli, ardından diğer kamu görevlilerinin 10 ar günlük periyotta konaklayabilecegi denize sıfır 1+1 sayılabilecek 15 adet konuttan oluşan sosyal tesis. Banyo &vc ve küçük bir mutfak da bulunmakta. Başvurular her sene Nisan sonu Mayıs başı gibi alınmaktadır.
İdeal bir tesis degerlendirilebilir

Ordu Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ordu Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Ordu Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Ordu Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir