Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ordu Karayolları Misafirhanesi
Ordu Karayolları Misafirhanesi
post

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Ordu Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Ordu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ordu ilinin Perşembe ilçesine bağlı Ordu Karayolları 77. Şube Şefliğine bağlı Efirli Yerleşkesinde hizmet veren Ordu Karayolları Misafirhanesi uygun bir konaklama imkanı ve güzel manzarası ile akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi diğer adıyla Perşembe Karayolları Misafirhanesi sahil civarında yer alan bir misafirhane olmaktadır. Ordu ilinin muhteşem sahilinin mükemmel görüntüsü, mükemmel suyu ile hem güzel bir tatil geçirmenize sağlarken aynı zamanda güzel bir deneyim sunmaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi konaklamak için önceden rezervasyon yaptırarak konaklamanız yararınıza olacaktır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Ordu Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0452 234 08 65 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ordu Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Ordu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Efirli Merkez – Ordu adresinde yer almaktadır.

Ordu Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Ordu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Her şeyi ille çok iyi kisi basi 90 lira kamu çalışanlarına kahvaltı yok ama bu fiyata başka hiç bir yerde kalamazsiniz
Odası gayet geniş ve ferahtı. Eşyalar da yeniydi. Biz çok beğendik. Kamu çalışanı kişi başı 80 TL konaklama bedeli ödedik.
Konakladığımız dönemde yeni yapılmış bir misafirhane ile karşılaştık, Odalar temiz ve güzel, fiyatı uygun. Yeme-içme imkanı bulunmuyor. Konaklama için güzel. Yardımsever personel.
yeni temiz klimalı güzel karşılama uygun fiyat
Temiz, sakin, ilgili personel ve ucuz.
Güler yüzlü personel temiz ve hessplı

Ordu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ordu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Misafirhaneleri, Ordu Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Ordu Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir