Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Ordu ilinin ilçesi olan Altınordu’da bulunan Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adıyla Ordu Orman İşletme Misafirhanesi olarakta bilinmektedir.

Ordu Orman İşletme Misafirhanesi merkezi konumu sayesinde kendine has güzellikleri ile akıllarda yer edinmektedir. Tam anlamıyla doğa, ağaçlıklar ile iç içe bulunan Ordu Orman İşletme Misafirhanesi huzur dolu bir dinlenmenin keyfini sunmaktadır.

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi misafirhane konseptinde sunulan oda içerisinde tüm imkanların yer aldığı bir işletme olmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Ordu Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ordu Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0452 237 02 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Eskipazar Mahallesi, Ulubey Yolu Ordu Çevre Yolu Üzeri Altınordu – Ordu adresinde yer almaktadır.

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Çalışan personelleri gayet donanımlı, güler yüzlü insanlar. Misafirhaneleri ise çok temiz, bakımlı, hijyenik olup gayet konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Size misafir olduğunuzu hissettirerek evinizin eksikliğini aratmamaktadır.
Harika bir yer herkes gelip kalsın çok uygun ve personel çok güler yüzlü yeşiller arasında bi yer
Herşeyden ônce personeller cok iyi ve güler yüzlü insanlar. Odalar ve banyo tuvalet temiz ve ferah. Odada klima ve tv mevcut. Kahvaltı yok. Biz yolun karsısındaki fırından simit ve poğaca aldık, bize cay ikram ettiler.
Kemal Bey ve Barış Bey’e ilgi ve güleryüzlü yardımları için çok teşekkür ederiz. Misafirhane geneli ve kaldığımız oda temiz ve genişti.Odada Klima,Tv,buzdolabı,saç kurutma makinesi mevcut.Tesis içinde misafir otoparkı var. Tavsiye ederim.
Yaklaşık 1 aydır kalıyorum. 1 ay daha kalacağım. Çalışanlarıyla abi kardeş ilişkisi kurdum kısa zamanda. Temiz ve hijyenik bir ortam var. Çok da güzel bahçesi var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Ordu Misafirhaneleri, Ordu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Ordu Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Ordu Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın