Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa ilinin merkez Haliliye ilçesinde bulunan Harran Üniversitesi  Osmanbey yerleşlesinde yer alan Harran Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Harran Üniversitesi Misafirhanesi şehrin 20km dışında yer almaktadır. Osmanbey Kampüsü içerisinde yer almakta olup, 24 saat otobüs ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Harran Üniversitesi Misafirhanesi şehir dışında yer aldığından kaynaklı olarak aracınız ile gelmenize yararınıza olacaktır. Üniversite içerisinde yer almakta olup, aynı zamanda etkili ve güzel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Harran Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatının yanında oldukça popüler bir misafirhane olmaktadır. Aynı zamanda içerisinde restoran’da bulunmaktadır. Bu ise bir çok ihtiyacınıza çözüm sağlamaktadır.

Harran Üniversitesi Misafirhanesi konum olarak Göbeklitepe Açık hava müzesinin yanında yer almaktadır. Tarihin doğum noktası olan bu bölgeyide gezmeniz yararınıza olacaktır.

Harran Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Harran Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Harran Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Harran Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Harran Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Harran Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Harran Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : İletişim:  0 414 318 3000  ( Rezervasyon : 1300 )

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Harran Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Harran Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Osmanbey Yerleşkesi, Şanlıurfa-Mardin Karayolu Üzeri 18.Km, 63290 Haliliye – Şanlıurfa

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Harran Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Harran Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Merkeze biraz uzak, araçla 20 dakika. Üniversite yerleşkesi içerisinde, yanıbaşında güzel bir gölet olan bu tesiste bir gece konakladık. Tesis güzel, fiyat makul
Konum olarak şehrin dışında göbekli tepeye yakın bir konumda gidiş yolu gayet güzel. Çalışanları çok ilgili. Mekan temiz kalınabilir. Önünde yapay bir göl bulunuyor. Restoran bölümü gayet uygun fiyatlı lezzetli ürünler sunuyor.
Sosyal tesis şehrin 25-30 km dışında, göl manzaralı bol yeşilin olduğu Osmanbey kampüsünde. Odalarda klima ve mini buzdolabı var. Oda temizliği güzel. Banyoda temiz. Ücreti uygun.
Misafirimiz goturebileceginiz, fiyatları makul, göl manzaralı yeşil alanı yoğun bir yer

Harran Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Harran Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın