Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi

İstanbul metropol şehrinin Beşiktaş ilçesinde bulunan ve Etiler semtinde yer alan Teiaş 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi uygun fiyatı ve lezzetli yemekler ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi oldukça uygun fiyatı sebebiyle her dönem yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Uygun fiyat kaliteli hizmet ve kamu güvencesinin birleşimi ile tam anlamıyla bir fiyat performans misafirhanesi olmaktadır. Aynı zamanda Beşiktaş’ta bulunması sebebiylede bir çok kamu kurum ve kuruluşununda yanında yer almaktadır.

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi çevresinde noter, pizzacı, kahve dünyası, lokanta, büfe, klinik, eczane gibi bir çok ihtiyacınızı karşılayan işletme bulunmaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Numarası, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0212 352 23 53      -veya 54 -veya 55

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Adresi : Nispetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Caddesi No: 20 Ulus-Beşiktaş/İstanbul

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Konumu :

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok iyi bence garsonlar güler yüzlü yemekleri de lezzetli hepsi de iyi yürekli insanlar Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin inşallah
Tam bir fiyat performanslı misafir evi otelden farksız güvenli
Tam bir fiyat performanslı misafir evi otelden farksız güvenli
Gerek konum ve gerekse temizlik ve diğer unsurları ile cogu otelden iyi gerçekten
Misafirhane ve hizmetleri beş yıldızlı otel kalitesinde.Çalışanlar ilgili.Kahvaltı ve yemekleri kaliteli ve çok çok iyi.Odalar temiz ve hijyenik.Fiyatlarda oldukça uygun.Otoparkı mevcut.
Tek kelime ile Harika bir yer! Temiz Rahat ve çok iyi agirlandik

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul etiler Teiaş Misafirhanesi

İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Etiler Misafirhaneleri, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, İstanbul Etiler Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın