Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Milas Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

4/5 - (3 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Milas Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Milas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Milas Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Konaklama ihtiyacınız için Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından hizmeti sunulan Karayolları 26. Şube Müdürlüğüne bağlı Milas Karayolları Bakımevi misafirhanesi konaklama imkanı sunan misafirhanelerden olmaktadır.

Ailenizle birlikte konaklama imkanı sunarken aynı zamanda uygun fiyatlı konaklaması sebebiylede ilgi ve alakanın en üst düzeyde yer aldığı misafirhanelerden biri olmaktadır. Milas şehrinin doğal güzelliklerinin yanında  bulunan Milas Karayolları Misafirhanesi her açıdan güzel ve ilgi çekici bir konaklama sunmaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Milas Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Milas Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 515 00 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Milas Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Milas Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Beçin Mahallesi, Milas-Ören Yolu No:1 Milas – Muğla adresinde yer almaktadır.

Milas Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Milas Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bir karayolcu olarak burada misafirlik yaptım. Güzel ve iyi meslektaşlarımı tanıdığıma memnun oldum.
Otel gibi görevini olması gerektiği gibi yapan uyumlu bir ekip
çok memnun kaldım. Artık yol üstü hep konaklayacağım bir misafirhane
Mükemmel tek kelime ile personeller çok iligli

Milas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Milas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Milas Misafirhaneleri, Milas Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Milas Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir