Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Sakarya ilinin Adapazarı merkez ilçesinde yer alan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi otel konseptinde sunulan güzle bir misafirhane olmaktadır. Oda içerisinde duş, banyo, lavabo, televizyon, buzdolabı, klima, internet gibi ihtiyaçlarınıza yer verilmiş odalar ile donatılmıştır.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kamu personellerinin tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan Kamu Misafirhaneleri arasında yerini alan ve mükemmel derecede güzel odaları ile ailenizle birlikte güzel bir kaçamak yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi lezzetli akşam yemeklerinin yanında sabah kahvaltısı sayesinde uzun bir süre akıllardan çıkmayacak bir açık büfe kahvaltı imkanı sunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Sakarya Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Sakarya Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sakarya Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0264 275 30 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Şirinevler Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No:197, 54100 Adapazarı/Sakarya adresinde yer almaktadır.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Otel konforunda bir misafirhane idi, fiyat olarak da cok cüzi bir miktar ödedik. Eşim ve 1.bucuk yaşındaki oğlumla 1 gece konakladık. Park sorunu yoktu, orman işletme müdürlüğü ile aynı bahcede. Kahvaltı fiyata dahil değil . Kahvaltı tabağı 60 TL,yanında en az 3 bardak cay getirdiler. Gözleme ve patates kızartması da içinde idi, gayet doyurucu oldu. Ayrıca herhangi bir kurum personeli iseniz ve sendika üyesi iseniz ekstra indirim yapıyorlar, sadece önceden söyleyip rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Kesinlikle otellere vs. Yüklü miktarlarda ödeme yapmadan bir deneyin derim.
Tesis ve odalar çok temiz, hizmet güzel Yunus ve Burak bey kardeşlerimiz çok ilgililer. Konumu, Eğitim ve Araştırma Hastanesine bir adım mesafede olması nedeniyle benim açımdan gayet güzel fiyatlar çok uygun.
Otel konforunda Şehrin merkezinde lakin şehirden azade bir huzur ve orman içinde odaları temiz ferah gönül rahatlığıyla kalınacak bir misafirhane Birol bey Yunus bey çok ilgili gece yarısından sonra Düğün dönüşü konaklama için gitmemize rağmen telefon ile alakadar olmaları mükemmel Kesinlikle tavsiye ederim 🤗♥️
Kentin girişinde eğitim araştırma hastanesinin hemen arkasında yer alıyor. Odalar temiz ve düzenliydi. Resepsiyon ilgiliydi. Televizyon, buzdolabı ve klima sorunsuz ve yeniydi
Konumu çok güzel, sakin ve alakalı personeli var. Teşekkürler

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Sakarya Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Sakarya Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın