Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sakarya ilinin merkez ilçesi olan Adapazarı ilçesinde yer alan ve Teiaş 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Teiaş Misafirhanesi deneyimli personelleri sayesinde kendisine hayran bırakan bir işletme olarak hizmet sunmaktadır.

Sakarya Teiaş Misafirhanesi içerisinde her türlü ihtiyacınızın karşılanacağı br işletme olarak birlikte restoran hizmeti ilede lezzetli yemeklere ev sahipliği yapmaktadır. Lezzetli ızgara yemekleri sayesinde her daim yemek bulma fırsatı sunmaktadır.

Sakarya Teiaş Misafirhanesi çevresinde spor salonları, kafeterya, yemek salonları, araç tamir istasyonları, Avm gibi bir çok işletme yer almaktadır. İhtiyacınız olan bir çok ihtiyaç listesini çevrenizden temin edebilmenize olanak sağlamaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Sakarya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Sakarya Teiaş Misafirhanesi Numarası, Sakarya Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sakarya Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0264 275 10 46

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Sakarya Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Sakarya Teiaş Misafirhanesi Adresi : Maltepe Mahallesi Orhangazi Caddesi No:74 Adapazarı – Sakarya

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Sakarya Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Sakarya Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

İki kız arkadaş 2 gece kaldık gayet güvenli bir yer kalırken asla çekinmeyin. Büyük bi alan ve girişte 24 saat güvenlikler bulunuyor. Odanın içi gayet temizdi sabun şampuan ve temiz havlular koymuşlar ayrıca temiz terlikler ve 2 adet küçük su da vardı. Resepsiyondaki çalışanlar gayet ilgiliydiler. Kahvaltı hizmeti vardı fakat biz almadık o konuda bi yorum yapamayacağım.
Gayet güzel iyi temiz, nezih bir yer emeği olan herkese teşekkürler ediyoruz.
Çok temiz ve düzenli, yemekleri harika fiyatları da uygun.güler yüzlü ve nazik personellerinden dolayı çok memnun kaldık.Teşekkürler..
Güzel kaliteli sakin bi yer merkeze yakın ilgililer ayrıca yemek hizmeti de mevcut odaya gelmiyor ama restaurantları var. Ayrıca güzel bi kafeleri var çok sakindir bilginiz olsun.
Çok ucuz,temiz,hijyenik, güler yüzlü çalışanları olan rahat rahat kalabileceğiniz bir yer…
Gayet temiz düzenli,görevliler ilgili.odalar geniş.bir misafirhaneden beklediğiniz herşey var ve hesapli
Misafir ve ziyaretçilerin her türlü, yeme, içme, konaklama, konferans, seminer, toplantı ihtiyaçlarını en konforlu şekilde karşılayan, oldukça şık restore edilmiş bir mekan. Beşyıldızı hakediyor, bir mavi flaması eksik 😃 …

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Sakarya Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sakarya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Sakarya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Sakarya Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Sakarya Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın