Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Hatay Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Hatay Dsi Misafirhanesi
Hatay Dsi Misafirhanesi
5/5 - (5 votes)

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı 63. Şube Hatay Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için uygun fiyatlı ve bir o kadarda güzel bir misafirhane olmaktadır. Dsi misafirhaneleri hem bütçe dostu hemde merkezi konumu sayesinde hemen hemen her kesim tarafından tercih edilmekte olup, ailenizle birlikte güzel bir deneyim yaşamanıza olanak sunmaktadır.

Hatay Antakya Dsi Misafirhanesi merkezi bir konumda olmakla birlikte hemen hemen her bölgeye yakın olması ve çevresinde gezebileceğiniz görebileceğiniz birbirinden güzel imkanların ve fırsatların bulunduğu bir konumda yer almaktadır. Genellikle Antakya Dsi Misafirhanesinde misafir olanların bir daha misafir olduğu uygun fiyatlı konaklamalı sebebiyle tercih sebebi olmaktadır.

Hatay şehri Türkiyenin En güneyinde yer almaktadır. Kardeşlik barış ve huzurun adı olan Hatay şehrinde yaklaşık 1.5 milyon insan yaşamaktadır. Oldukça eski bir geçmişe sahip olmasının yanında onlarda imparatorluğa, krallığa ev sahipliği yapmış bulunmaktadır.

Şehrin hem yapısı olarak hemde sunduğu olanaklar olarak değerlendirdiğimizde kendine hayran bırakmasının yanında resmen tatil beldelerini aratmayacak güzellikteki sahili ve koyları ilede hayranlık uyandırmaktadır.

Hatay şehrinde şehrin birbirinden güzel olanaklarını değerlendirirken aynı zamanda uygun fiyatlı konaklama yapmak içinde Hatay Dsi Misafirhanesini değerlendirebilirsiniz.

Hatay’da Gezilecek Yerler;

 • Habib-i Neccar Camisi
 • St Pierre Kilisesi
 • Ulu Cami
 • Harbiye Şelalesi
 • Uzun Çarşı
 • Hıdırbey Musa Ağacı

Hatay Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı 63. Şube Hatay Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler oda fiyatlarını öğrenmek veya rezervasyon yaptırmak için iletişim numarası 0 326 216 10 71 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hatay Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı 63. Şube Hatay Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için adres bilgisi Kanatlı Mahallesi Atatürk Caddesi No:65 Antakya/Hatay adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Hatay Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Hatay Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

hatay dsi misafirhanesiHatay Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Hatay Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Hatay Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konum olarak oldukça merkezi bir yerde bulunuyor, her yere yürüyerek gitmek mümkün. Konaklama ücreti çift kişi için kişilik oda için 130 TL ve ekstra kahvaltı talep etmeniz durumunda 20 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Kahvaltıyi doyurucu ve yeterli buldum. Belki de tek eksiği banyonun biraz eski olması olabilir, ancak personelin çözüm odaklı ve misafirperver tutumu ve konumu ile genel olarak oldukça olumlu.
Temiz ve güzel idi. Bir misafirhanede tuvalet kağıdı kaliteli ise genel olarak zaten iyidir. Burası da öyle.
Bence fiyat kalite analizi yapılacaksa inanılmaz uygun. Merkezi konumda olması temizliği çok iyi. Personelin özellikle Arzu hanımın yardımseverliğini ve pozitifliğini asla unutmayacağız. Yöneticilerin tutumlarına rağmen misafirlere gösterdiği yakınlık ve yardımseverlik bizi çok mutlu etti. Buradan eşim ve kendi adıma tekrar teşekkür ederim.
Gezi amaçlı kaldığımız Hatay’da gezilecek yerlere yakın merkezi bir yerde nezih bir ortam odaları gayet temiz ve klimalı. personel çok içten ve yardımcı oldular, Özellikle Mehmet bey maşallah o kadar yardımcı olduki misafirperverliğinden ve gezilecek yerlerin rehberliğinden dolayı ayrıca teşekkürler… Başka kalacak yer aramaya gerek yok…
Beklentiniz sadece konaklama ihtiyacını gidermekse gayet yeterli. Kişi başı 65 TL ödedik kamu personeli için.
2020 yılının yaz aylarında 3 gün ailecek konakladık. Antakya merkezinde. Odalarda klima mevcut. Banyolar biraz daha bakımlı olsa iyi olur fakat kısa süreli uygun fiyatlara konakladığımız için çok sorun etmedik. Kahvaltı olarak zeytin peynir domates salatalık tereyağ vs gibi sade bir kahvaltı tabağıyla beraber çay veriliyor. Resepsiyon ve çalışanlar güler yüzlü ve samimiler. Tekrar Antakyaya gidersem konaklamak için ilk değerlendireceğim yerlerden biridir.
Odalar çok temiz, geniş ve ferah. Klima, şampuan, havlu vb. Odalarda mevcut. Tek kötü tarafı kahvaltısı onu da dışarda yapabilirsiniz. Kamu personeli tek oda ücreti 85 tl çift kişilik oda kişi başı 65 tl. Kahvaltı 15 tl.
Oda gayet temiz ve bakımlıydı. Çift kişilik odaya 130 tl ödedik. Resepsiyondaki Arzu hanım çok kibar ve ilgiliydi. Personel problem çözmeye odaklı. Tam Antakya merkezde olduğu için çoğu yere yürüyerek ulaşım kolay

Hatay İlçelerinin Merkeze Uzaklığı

 • Hatay ↔ Altınözü 11.9 km.
 • Hatay ↔ Antakya 0.7 km.
 • Hatay ↔ Arsuz 34.0 km.
 • Hatay ↔ Belen 34.6 km.
 • Hatay ↔ Defne 4.1 km.
 • Hatay ↔ Dörtyol 70.9 km.
 • Hatay ↔ Erzin 83.9 km.
 • Hatay ↔ Hassa 73.7 km.
 • Hatay ↔ İskenderun 43.0 km.
 • Hatay ↔ Kırıkhan 37.6 km.
 • Hatay ↔ Kumlu 31.6 km.
 • Hatay ↔ Payas 61.6 km.
 • Hatay ↔ Reyhanlı 37.3 km.
 • Hatay ↔ Samandağ 21.5 km.
 • Hatay ↔ Yayladağı 34.3 km.

Hatay Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
hatay dsi misafirhanesi resimleri
hatay dsi misafirhanesi resimleri hatay dsi misafirhanesi resimleri hatay dsi misafirhanesi resimleri hatay dsi misafirhanesi resimleri hatay dsi misafirhanesi resimleri hatay dsi misafirhanesi resimleriHatay Dsi Misafirhanesi

 • Hatay Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası
 • Hatay Dsi Misafirhanesi İletişim
 • Hatay Dsi Sosyal Tesisleri Adresi
 • Antakya Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları
 • Hatay Antakya Dsi Misafirhanesi Ücretleri
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

2 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir